Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért taszít el magától?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért taszít el magától?

Figyelt kérdés

Évek óta ismerem,és jóba vagyok egy pasival. Sok mindent megtudtunk beszélni,számítottunk egymásra. Persze tudtuk egymásról,hogy bejövünk a másiknak,de nem volt vészes.Lett barátnője,és megrökönyödtünk. Már majdnem egy éve szenvedek miatta,mert nem tudunk közös nevezőre jutni.Gyakran elhanyagol,főleg mostanában.Már találkozni se nagyon akar,inkább leráz.Mindjárt vége a suli időszaknak,és a barátnője mellett kizárt hogy találkozik velem.Régen más volt,imádott velem beszélni,keresett,és tucatszor éreztette velem,hogy én vagyok az egyik legfontosabb az életében.Nem rég elkezdtünk flörtölni,de nem lehetett ezt boncolgatni,mégis csak kapcsolatban van. Miért akar lerázni egyfolytában? Ha most fél,hogy beleszeretek,eddig mért nem félt tőle? Nem bírnám ki,ha véglegesen eltaszítana magától..Mi történt?

16L


2013. jún. 9. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:

azért akar lerázni egyfolytában, mert van barátnője...

Nem akarja a kapcsolatát tönkretenni miattad.

amúgy nyilván szeretett a fiú, de már talált jobbat

2013. jún. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Eddig nem zavarta,hogy van barátnője. A csaj pedig semmit nem tesz érte szinte. Néha úgy kezeli mint egy darab rongyot.
2013. jún. 9. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!