Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért taszít el magától a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért taszít el magától a barátnőm? Egyik napról a másikra csak el lökött magától? Valami tippet tudtok adni hogy mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Egyik nap még szerelmes volt,napi 5 sms hogy így szeretlek úgy szeretlek,másik nap meg már semmi és ezt ki is mutatta,olyan mintha be akarna keményíteni csak azt nem tudom miért?Nem tudom mire vélni a dolgot,mert azt sem mondanám hogy nem szeret,mert egy nap alatt nem szeret ki az ember a másikból.Itt valami más lehet de nem tudom mi!!Tipp esetleg?
2011. aug. 28. 14:43
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt még szeretném hozzá tenni hogy mindig kedves volt hozzám és nagyon jók megértettük egymást nem tudom hogy miért csinálhatja ezt vel?!Mindig jókat beszélgettünk mindent megosztottunk egymással egyik napról a másikra miért változhat így meg valaki??
2011. aug. 28. 14:46
 2/7 anonim ***** válasza:

Gondolom pár hetes esetleg 1hónapos kapcsolatról van szó.Nem?


Mióta jártok?


Írj neki te sms-t, hogy "szeretlek,hiányzol,fontos vagy" stb.Hátha reagál.


Közel laktok egymáshoz?Mert akkor nem kellene napi 5sms....

2011. aug. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje vagytok együtt? Hány évesek vagytok?
2011. aug. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
5 hónapja vagyunk együtt.ő 22 én 26 vagyok.
2011. aug. 28. 14:55
 5/7 A kérdező kommentje:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:54


80 km-re lakunk egymástól.

2011. aug. 28. 14:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát a 80km az 80 km,pláne ha nem találkoztok mindennap. Sajnos aki egy városban lakik,még annál is bejöhet bármi gixer.


Beszéld meg vele személyesen, hogy mi történt vele?Kérd meg, hogy őszintén válaszoljon,és biztosítsd,hogy neked ő a legfontosabb!

2011. aug. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Van valaki a közelében aki csapja a szelet neki!
2011. szept. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!