Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik itt beszólogatnak másokna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik itt beszólogatnak másoknak, főleg a csajozási problémákkal küzdő srácoknak, azok meg vannak elégedve az életükkel?

Figyelt kérdés
Vagy pedig feszültség levezetése céljából szívóznak a szerencsétlenebb sorsúakkal, esetleg ezzel takargatják, hogy ők is hasonló problémákkal küzdenek?

2013. jún. 9. 14:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%
nem mondom, hogy tökéletes az életem, de megvagyok elégedve.;)
2013. jún. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
11%
valaki beszólt neked cuncikám?
2013. jún. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
19%
Ó te szegény. Bizonyára valaki belegázolt a lelki világodba. van ilyen. Ha értelmes lennél, simán leszrnád ezeket
2013. jún. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
43%
nektek jobb dolgotok sincs, hogy mást kritizáljatok?-.-
2013. jún. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 valaki a tömegből ***** válasza:
Hogy lehettek ekkora kretének, eleve miért érdekel téged hogy ezen az istenverte oldalon mit írogatnak az unatkozó f*szverő informatikusok meg, a 13 éves értelmi fogyatékosok. A többiek meg nem hogy elmagyaráznák neki hogy sz*rja le, még jobban összezavarjátok.
2013. jún. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
59%
nem vagyok elégedett az életemmel de próbálok azért tenni h jobb legyen.ha meg éppen gödörben vagyok akkor sem kezdek siránkozni össze-vissza,meg nem kezdem a lányokat hibáztatni mindenért.
2013. jún. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
35%
Totál elégedett vagyok az életemmel, de ha napi 10 ilyen kérdés van, mert akik eddig nem találtak csajt, azoknak annyi eszük sincsen, hogy elolvassák a hasonló kérdéseket, azok megérdemlik. Komolyan. Minden egyes kérdés kiírásánál ott vannak, hogy van már hasonló és ez az a táma, ahol legalább 7000 kérdés van, lehet mind ugyanattól, nem tudom. Amikor meg segíteni akarsz, akkor jön egy másik nyomorék és lehúz, mert ugye minden csaj felszínes és csak a pénzre megy. Ha ez a vélemény és ostobán általánosít, akkor mit segítsek? Jó hogy oltom a francba a kis sz@rfaszút. Csak mert pár idióta csaj koptatta nem kellene általánosítani. Akkor én is kiírhatom napi szinten 10x gondolom, hogy mekkora ratyi féreg az összes pasi és akkor engem se bántson senki, mert gondokkal küzdök. Meglátjuk mennyire lesz vicces.
2013. jún. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Solarian ***** válasza:
91%
Akik itt agresszorkodnak, nagy százalékban meg sem mernének az utcán szólalni. Kis boost az egójuknak, hogy itt büntelenül oltogathatnak mindenkit.
2013. jún. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
36%

Miféle "életükkel", kérdező??? Ezek szerencsétlen, ostoba lelkibeteg netbohócok, nyomorult nulla életű férgek, és az minden szórakozásuk, hogy neten arc nélkül jaszkariznak, és segítség helyett beugatnak mindenkinek. Épeszű lány messzire elkerüli az ilyen Taigetosz-pozitív tetveket.

Attól, hogy a pampogásukból az jön le, mekkora királyok, pont az ellenkezője az igaz.


"mert ugye minden csaj felszínes és csak a pénzre megy."


Véletlenül nem sejted, ennek mi lehet az oka? Nyilván ez is a mi hibánk, pasiké, ti soha semmiről nem tehettek ám...

2013. jún. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
33%
Az, hogy agyatlanul általánosítasz, mert csak egy ribit tudsz max összehozni, a te hibád. Bocs.
2013. jún. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!