Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik itt beszólogatnak másokna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik itt beszólogatnak másoknak, főleg a csajozási problémákkal küzdő srácoknak, azok meg vannak elégedve az életükkel?

Figyelt kérdés
Vagy pedig feszültség levezetése céljából szívóznak a szerencsétlenebb sorsúakkal, esetleg ezzel takargatják, hogy ők is hasonló problémákkal küzdenek?

2013. jún. 9. 14:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam beszólogatni, inkább segíteni próbálok. Akik oltogatják a szerencsétlenebbeket, azok az igazi besavanyaodott féreg típusú emberek, akik azt hiszik ők jobbak, met nem írják ki a saját bajaikat. Holott a bajaik ugyanúgy megvannak, csak félnek velük szembenézni és frusztráltak.
2013. jún. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
89%

16:01-nek van igaza, kapta ám a zöld pacsit!!!


Ha ennyire nem tetszik nekik a kérdés, miért írnak mégis hozzá? Mert nyominger nolifer trollok, azért. 'Nuff said.

2013. jún. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
igaza van 11-nek! én is próbálok mindig segíteni:)
2013. jún. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Dehogy lehetnek megelégedve! Sok kocka lúzer itt osztja az észt!

De nem h segítenének nekik hanem beszólogatnak!

Abban sem vagyok biztos h a felének egyáltalán volt e igazi kapcsolta.

Akinek nem inge ne vegye magára!

2013. jún. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

14:54, tessék, kis olvasnivaló neked:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__46633..


Na most ugass, most legyen nagy pofád.

2013. aug. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Az elején (reggel) még segítek, normálisan állok a dolgokhoz, majd a 20. ilyen kérdés után a kérdezőre hagyom de a 150. ilyen kérdés után már elküldöm az anyjába a kérdezőt.

És nem vagyok megelégedve az életemmel de nehogy már el keljen viselnem azt, hogy valaki(k) egész nap csak siránkoznak a lányokról. Ha ahhoz van erejük akkor legyen erejük tenni is ellene mert azt a legkönnyebb. Meg ezeknek a "kérdéseknek" egyébként sincs semmi más célja mint az önsajnáltatás.

Ha pedig ezt egy idő után szóvá teszem és nem pátyolgatom megtört szívüket akkor én leszek a bunkó?


Ja igen, nekem is vannak hasonló problémáim és van akinek beszélek róla de nem tárom mindenki elé mert az magánügy, főleg ha úgysem fogadnak meg mást azon kívül, hogy jaj de rossz neked, úgy sajnálom...

2013. okt. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!