Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Ti elvárjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ti elvárjátok egy csajtól hogy mindig szőrtelen legyen?

Figyelt kérdés
Szóval úgy értem,hogy nálam ALAP dolog a szőrtelenítés,ha mást nem is,engem zavar,még a pár szál is.Kar,teljes láb,hónalj,punci. Csak hát ugye nem lesz mindig sima,elkezd visszanőni,illetve meg kell várni egy bizonyos hosszt hogy le lehessen szedni,illetve a szőrszálak se ugyanakkorra nőnek ki,így pl gyanta után is van kint mindig 1-2kóbor szál,ami akkor még kicsi volt és nem szedte le.Nyáron ez főként probléma,messziről ugyan nem látszik,de én pár szálnál se hordok rövid gatyát,szoknyát stb...nem tudom,ha lenne barátom mit csinálnék..lábamat,karomat csak gyantával csináltatom,a többit meg borotvával,de azt se mindennap,az irritáció miatt.Ti mit gondoltok erről?Illetve hason,mellen vagy esetleg valahol még szőrtelenítsen a csaj?:)

2013. jún. 9. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kar,teljes láb,hónalj,punci elég.

Nem várom el, hogy mindig egy deka szőrszál se legyen rajta, csak ne fajuljanak el a dolgok.

2013. jún. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pár szőrszál nem olyan gáz.
2013. jún. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ne legyen dzsungel , de 1-2 szálra magasról tesz az ember
2013. jún. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor 2naponta szőrtelenítenél,az lenne.
2013. jún. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Lábad ne legyen szőrös SOHA és SEMENNYIRE.


Ha van bajszod, attól is szabadulj meg minnél hamarabb xD

2013. jún. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
én nem. szerintem ez a szőrtelenítés mizéria túl van erőltetve, főként deréktájékon..
2013. jún. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat,hasznos volt:)
2013. jún. 9. 20:53
 8/11 anonim ***** válasza:

Mintha csak exemet olvasnám. Iszonyat idegesítő volt ez a sehol sem sző mániája, konkrétan kiábrándító volt.


Nem baj egy kis szőr, legyen az bárhol!!! Emberek vagyunk, nem hüllők!

2013. jún. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolsó:felüdülés volt ezt olvasni,jó érzés,hogy nem mindenki várja el a napi 24órában a 100%-ot.:)köszii
2013. jún. 11. 15:53
 10/11 anonim ***** válasza:

;)


Ne a divat igényei uralják az életedet!

2013. jún. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!