Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a buliban a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a buliban a barátnőtök rosszul érzi magát ti viszont jól hazamentek a barátnőtök miatt vagy ott maradatok? Elvárjátok, hogy ő is maradjon?

Figyelt kérdés
2013. máj. 24. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért maradnék ott ?? Pff.. Ja majd biztos elengedem az éjszakába úgy h rosszul van.. -.- Miért várnám el, hogy maradjon ha Ő rosszul van..? Nem vagyok ennyire önző..

Ha te ott maradnál és elengednéd akkor nem szereted vagy nagyon önző vagy..

2013. máj. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hazaviszem, egyértelmű.
2013. máj. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem úgy érzi rosszul magát, hogy szarul van, hanem nem jön be neki a buli.
2013. máj. 24. 17:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Hívnék neki egy taxit, aztán vigye haza. Attól, hogy ő rosszul van, én miért rontsam el a bulimat, ha már kifizettem érte a belépőárát. Ennyire lelkizős nem vagyok.
2013. máj. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Természetesen hazamennék vele, Többet számít mint egy buli !!!
2013. máj. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát, ha 1x csinálnék ilyet és nem azért mert egy hisztizős liba vagyok akkor simán, elvárnám, hogy a barátom hazajöjjön velem. mondjuk, nálunk elő se fordulhat ilyen, hogy nem bírok ki egy buliban 4-5 órát ha látom, hogy a barátom tök jól érzi magát.. fordítva ugyanez. egyébként volt már, hogy leléptünk buliról mert untuk, de így még nem, hogy az egyikünk húzta le a másikat is..
2013. máj. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!