Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy fiúba itt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy fiúba itt, erről az oldalról. Korai lenne elmondanom neki?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy kicsit messze lakik tőlem, és látunk rá esélyt, hogy találkozzunk... viszont már régóta beszélgetünk, és úgy érzem beleszerettem. Bevalljam neki, vagy ez túl ciki lenne, legalábbis ilyen korán... nem akarom elüldözni, vagy hogy azt gondolja, hogy rátapadok. Mit csináljak? :( tanácsokat várok.
2013. jún. 9. 21:33
1 2
 11/14 anonim válasza:

Hogy halad a dolog? Van köztetek korkülönbség? Ha nem találkoztatok még, honnan tudod, hogy tetszik?


23/L

2013. júl. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Szerintem találkozz vele, ha kedveled.
2013. júl. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

A távolság az én véleményem szerint nem lehet akadály. Én így jöttem össze a jelenlegi barátommal, úgymond egy véletlen ismeretség kapcsán, és nagyon boldogok vagyunk. Talán még jobb is így, hogy előtte csak leveleztünk, eléggé megismertük egymást, mielőtt találkoztunk volna.

3 éve együtt vagyunk.

2013. júl. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nem gondolom, hogy megharagudna. Légy bátor, mondd el neki.
2013. júl. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!