Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a teendő? Beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő? Beleszerettem egy lányba kb.4éve és ez nem szűnik.

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy lányba kb. 4éve és ez nem szűnik. El is mondtam neki mit érzek, nem olyan régen, de neki pasija van. Nem tudok felejteni és nagyon rosszul vagyok hogy mindig látom őket akár mi is van. Eléggé mélyponton vagyok.

2013. jún. 8. 20:56
 1/9 anonim válasza:
légyszíves írd le hány évesek vagytok, és mit reagált ré a lány, mert csak úgy tudnék segíteni!
2013. jún. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
El kellene kerülnöd őt. Megoldható, hogy egyáltalán ne találkozzatok és beszéljetek?
2013. jún. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Pórbálj meg nem gondolni rá tudom hogy nehéz de meg kell próbálni én is pár hónapja szakítottam és még most se érzem egészen úgy hogy túllennék sokszor eszembe jut. Menj el haverokkal lógni, hogy addig is teljen az idő és eltereld a gondolatid. Esetleg valami hobbit keresni ha nincs vagy háziállat bár az elég nagy mert egy kutyát vagy macskát nem 1 évre vesz az ember az 8-10év szóval ha ez nem akkor az előzőek
2013. jún. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is voltam már igy. Van amikor elmúlt az érzés, azán hirtelen elôjöt. De ha találsz valaki mást az segiteni fog.
2013. jún. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
15 évesek vagyunk mindketten. Nem nagyon tudom elkerülni, egy osztályba járunk. Nagyon nehéz. Annyit reagált rá, hogy 5éve szeretettet engem..
2013. jún. 8. 21:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Én ezért léptem ki a munkahelyemről régen. Pedig jó, stabil meló volt. Nem tudtam a sráccal együtt dolgozni, mert fájt. Nem láttam 2 évig. Azután találkoztunk sőt szórakozni is elmentünk együtt. Az elején még feljött a régi seb, de aztán teljesen elmúlt! :)
2013. jún. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egy időben sikerült túltennem magam rajta, csak volt egy esemény ami újra előhozta a dolgokat és azóta kész vagyok..
2013. jún. 8. 21:16
 8/9 anonim válasza:

nem várhattál tőle semmi pozitívat, hiszen van pasija.

szerintem hülyeság olyan tanácsot adni hogy

,,ne gondolj rá többet" mert ezt nem tudod megtenni.

egy 15 éves lány akárkit szeret, vagy akármennyire azt mutatja h rühel téged,

biztosan jó érzéssel tölti el, h vki értékesnek tartja.

hidd el h egy igazi MÁZLISTA h bejön neked!!!!

te is keresd meg azt a csajt aki tart valamire!

az élet még elötted áll, nem kell itt megálnod!


15/L

2013. jún. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot. Hát nemtudom hogyan teszem magam túl rajta..
2013. jún. 8. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!