Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordult már, hogy a fejedre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már, hogy a fejedre nőtt? Mit csináltál?

Figyelt kérdés
Legyen az szerelem, barátság. Előfordult már, hogy önbizalomhiánnyal küszködő ember lelkét pátyolgattad, a végén pedig nagyképű lett és téged nézett le a hibáidért? Én most így jártam. :// Nem tudom, hogy viselkedjek. Hogy lehet ezen a helyzeten segíteni? Szakítsam meg a kapcsolatot?

2013. jún. 9. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyen sztorit én is. Tesómmal is így történt. Nekik vége lett a barátságuknak a barátnőjével. Én meg ápolgattam az én barátnőm lelkét, az meg nem a fejemre nőtt, hanem kihasznált és én bármit mondtam neki jó tanácsot tényleg, használható jó tanácsot, más is azt mondta neki de az enyém nem számított. Na meg semmi sem, amit csináltam a barátságunk érdekében, hogy jó legyen. ő eldobta csak úgy. Megszakítottam vele a kapcsolatot, elegem lett. Akkor inkább egyedül, nem? Minthogy kihasználjanak, lenézzenek és az legyen a baj, hogy szereted őt mint egy testvért.
2013. jún. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, előfordult. De nem lett nálam nagyobb egoista, szóval simán pattintottam.
2013. jún. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Fastfox1978 válasza:
Ordítsd le a fejét, és add ki az útját ! Ez az egyetlen ami ebben a helyzetben a leglogikusabb. Aztán várd ki a végét ! :D
2013. júl. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!