Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult, hogy valamit azért (nem) csináltál, mert a volt párodra emlékeztetett?

Figyelt kérdés

Rendszeresen jártam vele uszodába, azóta ha pl. meglátok egyet, összeszorul a szívem, és képtelen vagyok menni. Pár hónapja szakított velem, és tudom, túl kéne tennem magam rajta, mert alapvetően ez egy jó dolog (mármint az uszoda, nem a szakítás), de ő szoktatott rá, és túlságosan rá emlékeztet. Volt, hogy elindultam, de a bejárattól visszafordultam, azt hittem sírógörcsöt kapok.

De ez csak egy példa. Kerülöm a közös éttermeket, és a hajdani élmények helyszíneit. 30-as korosztály vagyok...


2012. aug. 19. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen előfordult. Aztán idővel elfelejtődött. Lett valaki más, ez is nagyban segített.
2012. aug. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen!! Én pl zongoráztam.. Már nem tudok, egyszerűen nem megy..

És énekeltem, pár Dalkörben, énekkarban is szerepeltem, azt is otthagytam.. Nem tudok énekelni.. Elkezdek és jönnek a könnyeim.. Azon is gondolkoztam, hogy eladom a zongorám.. Mert minden RÁ emlékeztet .. :(:'(

2012. aug. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6 éve szakítottam az exbarátommal, azóta nem voltam abban a városban,ahol él. Ennek két oka van: nincs ott dolgom, és messze is van tőlem ez a város. De ha lett volna ott dolgom,akkor nem szívesen mentem volna oda közvetlenül a szakítás után,mert eszembe jutott volna a vele ott eltöltött idő. Most már abszolút nem érdekel,hogy ott lakik,de nem járok arra egyáltalán.
2012. aug. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
volt egy pár hétig, majd szépen lassan bejártam a helyeket, tettem a közös volt dolgainkat és elfelejtődött
2012. aug. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én pl.: a szakitás után jóideg nem akartam hogy más férfi feljöjjön hozzám, direkt amiatt mert arra gondoltam mi van, ha lefekszünk egymással, és nem akartam abban az ágyban, szobában megtenni ahol vele voltam. Randizgattam, de soha nem hivtam fel senkit magamhoz. Amikor valaki végrefeljöhetett és megtettük, akkor értettem meg hogy már túl vagyok rajta.
2012. aug. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez teljesen természetes. Idővel elmúlik majd, és a következő pároddal boldogan mész majd oda úszkálni.


24/N

2012. aug. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
akkor lesz a legjobb ha bemész az uszodába és kisírod magad. a vízben nem is látszik annyira meg amúgy is segít a sírás hogy túltedd magad rajta. az a legrosszabb ha mindent elkerülsz ami rá emlékeztet mert akkor jó eséllyel még mélyebbre temeted magadban a régi érzéseket p.p a sírásra jellemző hogy jobb kint mint bent ˇˇ 14/f voltam ˇˇ
2012. aug. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!