Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaza van?

Figyelt kérdés

Haverom nagyapja mondta nekem, hogy 35 éves koromig ne házasodjam meg, mert addig nőknek viszket a pinája, és nem tudhatom mikor b**za át a fejemet.


40-hez közel meg ketyeg a biológiai óra, és inkább "letelepednek" valakinél, addigra már úgy is kikúratták magukat.


Szerintetek? Szerintem van benne valami.



2013. jún. 10. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Igen igaza van!
2013. jún. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
23 vagyok és a párom a második férfi ÚGY az életemben. Nincs, nem is volt és nem is lesz igényem arra h mással is csináljam, mert ő tökéletesen kielégít. Tiszta szívemből szeretem és vele akarom leélni az életem. 4 éve vagyunk együtt és már a kezemet is megkérte. Bár lehet h én a kivételt erősítem.
2013. jún. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
nincs igaza!
2013. jún. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Tulajdonképpen ez csak egy újabb fantáziálgatás arra, hogy miért ne házasodjanak, ne szüljenek a nők... 40 éves korukban vagy után már nem nagyon fognak szülni. 20 és 30 éves koruk között lenne a legegészségesebb. És akkor életben maradna a Nemzet is. Így meg vakarózik csak mindenki, hogy legyen, ne legyen, hogyan legyen, mi legyen. Na és ha 35 éves korig viszket neki? Csak viszkessen. Miér baj az? Inkább egy viszkető egészséges, fiatal nő, mint egy kiégett, megfásult és kiszáradt rőzse.
2013. jún. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs igaza.Ahogy a pasiknál is léteznek örök gyerekek és Casanovák,úgy a nőknél is könnyűvérű cédák,de az átlag nem ezt a típust képviseli.Egyébként ha valaki olyan típus,akkor úgyis kellő időben megkomolyodik,ha meg nem,akkor élete végéig sem.Legyen szó bármelyik nemről.
2013. jún. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
#4 hozzászóló! Teljes mértékben lájkolom a hozzászólásod és osztom a véleményed!
2013. jún. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szeretnél egészséges gyerekeket? Mert arra 20-30 éves kor között van a legjobb esélyed. 35 felett szülni meg már sok szempontból kockázatos. Arról nem is beszélve, hogy esélyed sem lesz az unokád lagziján táncolni.


Persze ha nem kell család, akkor 60 évesen is házasodhatsz tökmindegy.

2013. jún. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!