Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a helyes lépés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes lépés?

Figyelt kérdés
Hugom babát vár, a férje pár évvel ezelőtt megcsalta, nem is egy lánnyal. Azóta kibékültek nem volt semmi baj. Most van egy olyan érzésem, hogy meginnt megcsalja, és tesom is ezt érzi csak nem beszél róla, mert szégyenli. Mit tennétek?
2013. jún. 10. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Huszár az E5-re!
2013. jún. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

sajnos ha egy férfi egyszer megcsal valakit, akkor hiába ígérget, többször is meg fogja.

a nők képesek csak egyszer megcsalni valakit, de a férfiak vagy egyszer sem, vagy többször.

tehát ez a kapcsolat jó már nem lesz.

azt viszont nem tudod biztosra, hogy most megcsalja-e. nem biztos, hogy most is. ezért nem kell riogatni.

és ez a húgod ügye.

egyedül nem jó egy kisbabával. még ha a férfi akár csak a gyerek 3-4 éves koráig segít is, az is már hatalmas dolog, utána már könnyebb a gyerekkel.

még ha addig kitart vele, az szerintem jó, mert egyedül anyagilag is rossz meg nagyon nehéz egy gyereket egyedül felnevelni, főleg, ha még nagyon kicsi. és a gyereknek is jobb, ha ott az apja.

2013. jún. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2/2 szerintem ez hülyeség. És szerintem Te nő vagy. Én férfi vagyok és tudom, hogy a férfi is képes abbahagyni az efféle tivornyákat... Én már csak tudom. Le lehet higgadni. Én is megtettem, és szerintem más is. Erről ennyit. Azért nem kell lehúzni minden férfit a wc-n, aki nem bírt valaha is a vérével...
2013. jún. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

OK, lehet, hogy igazad van. én máshogy láttam, és férfiakat is őszintén máshogy hallottam erről beszélni.

lehet, hogy van, aki képes rá. mindig vannak kivételek.

2013. jún. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja még annyit, hogy én úgy értettem, hogy ha ugyanarról a nőről van szó. tehát lehet, hogy a következőt már nem fogja megcsalni, de ha egy bizonyos nőt egyszer megcsalt, azt a nagy többség újra meg fogja csalni. de a következő nőjét lehet, hogy már nem. én így értettem, és ezt is láttam többször magam körül. de persze ezügyben is lehetnek kivételek.
2013. jún. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!