Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem azt, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy nem vagyok elég jó?

Figyelt kérdés

Már úgy utálom, hogy ez van. A külsőmmel nincs bajom, de egy csomószor van, hogy úgy érzem, hogy a személyiségem nem tetszik majd másoknak. Sok minden érdekel, meg szeretek viccelődni, ami a barátaimmal működik, de ha valakit nem ismerek olyan jól, akkor félek, hogy majd furán néz rám, hogy hülyeségeket beszélek.

Elég zárkózott vagyok, de éppen ezért, mert félek, hogy ha nyitnék, akkor kinéznének vagy nem tudom.

Most pl. megismertem egy fiút aki nagyon nagyon kedves, és tudtunk beszélgetni olyan dolgokról, amit másnak eleve fel sem merek hozni, és úgy láttam, hogy szívesen beszél velem, de... Mégsem tudom meggyőzni magam, hogy tényleg szimpatikus lennék neki, azért, amilyen vagyok.

Szerintetek ezzel mit lehet csinálni?

17/L



2013. jún. 10. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Pont ilyen vagyok, csak pasiban. Egy kicsit több magabisztosság kell. HIDD EL, HOGY TETSZEL NEKI, MÁSKÉPPEN NEM BESZÉLNE VELED.
2013. jún. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 xperialaci válasza:
kutyafityi
2013. jún. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vegyél be önbizalom tablettát. :D


Komolyabbra fordítva a szót, kicsit bízz magadban. S főleg add önmagad. Nincs rosszabb annál, mikor megismersz valakit, majd 1-2 hét után kezdi megmutatni az igazi felét, s rájössz hogy egyáltalán nem illetek össze.


Szóval csak ügyesen, s vágj bele!

2013. jún. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tényleg, az kéne, önbizalomtabletta :D

Hát igen, de az is a bajom, hogy kicsit túlkombinálok mindent, szóval bármilyen kis dologból ki tudom hozni, hogy ez azért van, mert a másik lekezel meg ilyesmik.

2013. jún. 10. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!