Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt csak én érzem úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt csak én érzem úgy, hogy elég nagy bunkóság volt tőle? Többi lent (kicsit hosszú)

Figyelt kérdés

Szóval voltam tegnap buliban és nyertem egy páros VIP belépőt. Elmentünk inni a haverokkal és mondtam az egyik lány barátomnak, hogy nyertem és erre mondta, hogy akkor vigyem be. Jó bevittem és nagyjából addig volt velem amíg elkísértem wc-re utána felszívódott. Na most nem is az a bajom, hogy ott hagyott minket csak úgy, de ha már velem jött be teljesen ingyen és velünk is ivott úgy, hogy még a z italait is mi fizettük szerintem azért durva. A másik dolog, hogy még egy köszönömöt se kaptam azért, hogy bevittem... Szóval a kérdés lényegében annyi, hogy bunkóság volt-e vagy én reagálom túl?

Egyébként 17/L-ról van szó


2013. máj. 11. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az volt.
2013. máj. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyet nem nevezném barátnak. Addig vagy jó neki amíg valami hazsna van belőled... Építsd le a baráti körből.
2013. máj. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja, bunkóság.
2013. máj. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyébként szerintetek megmondjam neki, hogy azért egy köszönöm legalább jól esett volna vagy ne?
2013. máj. 11. 18:07
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy mond meg. Akár vissza is bunkózhatsz, az ilyennek nem árt.... :)
2013. máj. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Ajánld fel neki hogy a következő buliban meghívhat valamire amiért te bevitted, így valamennyire kvittek lehettek, aztán koptasd le.
2013. máj. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez a bunkóságot szerintem sokszorosan felülmúlja... ekkora roh.adékot!! Ne állj vele szóba többé!
2013. máj. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak kihasznál téged. Épídsd le
2013. máj. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy bunkóság én jól lehordanám. De szerintem te is jobban válogasd meg a haverjaidat....
2013. máj. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!