Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretném késleltetni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném késleltetni a menstruációmat szerdán kéne hogy meg jöjjön de szombaton mennék bulizni és nem szeretném hogy meglegyen mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 10. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmit. Állítólag a citrom tud hatásos lenni, de csak pár nappal, így lehet, hogy pont szombatra jönne meg. De ez is csak urban legend, ki tudja, beválik-e.


Ezzel a dologgal nem nagyon tudsz mit csinálni.

2013. jún. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz tenni. Vagy megjön, vagy nem.
2013. jún. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért hát hány napos,mert az enyém csak 3.


Amúgy a vasfű gyógytea meghozza és én szoktam is ezért meghozni,ha úgy hozza az idő,hogy szeretném ha bizonyos időpontra már ne vagy kevés legyen.


Cickafarkat ne igyál már 1 hete a menzesz előtt,mert sokkal több jön,nekem akkor 5 napos is szokott lenni.


Viszont ha nagyon csökkenteni akarod a mennyiséget,akkor 1 hete előtte éhgyomorra pásztortáskát igyál.Nálam nagyon bevált,ha nagyon el akarom mulasztani.Ízesítés nélkül jó forrón az első nap megiszom 4 csészével és már 2.nap alig van.


Ezeket a praktikákat egy "gyógyfűvésztől" tanultam és évek óta csinálom...

2013. jún. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezhetném, hogy miért zavar a szombati buli tekintetében, ha megjön szerdán?

Úgy készülsz, hogy lehet hogy lesz kufircolás a szombati party keretében?

2013. jún. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nemhiszem,hog feltétlenül ezért nem akarja,hogy megjöjjön,metr "kufircol" én ugyan ebben a bajban vagyok, és egy buliban amugysem kényelmesúgy lenni hogy közben mentsruálsz, idegeskedsz,hoogy ha sokat ugrálsz,táncolsz több jön-e, mikor látszik meg a nadrágodon, stb.. sajnos segíteni nem tudok, de ha neked bevállt valami akkor írd már ide le, metr én meg szerdán mennék este házibuliba:[[
2013. jún. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!