Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van rá reális magyarázat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá reális magyarázat, hogy egy srác 24 évesen még szűz legyen, úgy hogy semmi gixere nincs?

Figyelt kérdés
Se külső, se belső, semmi. Ilyen van?
2013. jún. 11. 00:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Van ilyen.
2013. jún. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

És tudod, mi a legérdekesebb?!

Éppen akkor panaszkodtam nagyon anyám egyik munkatársnőjének arra, hogy nekem már soha nem lesz barátnőm. Ő próbált vigasztalni, kis erőt önteni belém (ez szórakozóhelyen volt), majd egy óra múlva megjött az egyik barátnője a lányával, aki később az első barátnőm lett. :)

Ezt most azért írom le, mert mindenki azzal jön, hogy "Legyél happy, pozitív energiákat sugározzál, stb..." ;

erre pont akkor ismerem meg az első barátnőmet, amikor egy órával előtte "már a halálomon voltam."

2013. jún. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Jó ezeket olvasgatni :)


Én 23 vagyok szűz, de még nem tervezem elveszíteni. Konkrétan mert most hirtelen úgy alakult, hogy nincs kivel (pedig már majdnem) de nem is erre hajtok. Annyira jó lenne egy olyan lánnyal akivel nagyon szeretjük egymást... remélem sikerülni fog, nem szeretném egy pár napos/hetes vagy hónapos kapcsolatban feladni már ennyi idő után :)

2013. jún. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

"És tudod, mi a legérdekesebb?!"


Köszönöm szépen, hogy ezt elmesélted.

2013. jún. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
:-)
2013. jún. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nincs mit! Adjon neked erőt!
2013. jún. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Jelen... Vagyis az voltam akkor. Bár szerintem vannak hibáim. Persze nem igazán a külsőmmel van gond, vagy legalábbis nem mondták, bár szerintem tök átlagos vagyok.


Egyébként meg egyszerűen addig nem találtam senkit, akivel igazán együtt akartam volna lenni. Mármint nem fizikailag, mert úgy elég sok olyan nő van aki tetszik. Viszont értelmileg...

2013. jún. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!