Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sosem lesz barátom? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem lesz barátom? Mit csináljak? 22/ L

Figyelt kérdés

Még sosem volt párkapcsolatom, de már nagyon szeretnék találni egy normális pasit, viszont visszahúzódó vagyok, nem járok bulizni...

Az utcán, boltokban stb.. mindig nézem a pasikat és vannak olyanok akik tetszenek, meg normálisnak tünnek, de ilyen helyeken nem lehet ismerkedni... meg amúgy sem kezdeményeznék.

Hogyan ismerkedhetnék meg így valakivel?


2013. jún. 11. 10:25
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
100%

Ohh ne aggódj,én néha el is járok bulizgatni meg sétálgatni,ide-oda,mégsem volt még párkapcsolatom.Nem olyan egyszerű ez a dolog,főleg a mai világban.

22/F

2013. jún. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
46%
Ha látnálak, mondjuk fényképen, akkor meg tudnám mondani, hogy azért nem találsz pasit, mert csak átlagos külsőd van, vagy azért, mert tényleg ennyire nem mutatkozol férfiak társaságában. Ha kapunk, vagy kapok képet privátban, akkor elmondom a véleményemet, de így nem tudok magyarázatot adni, mert a férfiak is az első benyomás alapján mennek oda a nőkhöz, és ha nem vagy szép csinos, akkor kevesen fognak odamenni, ha pedig nem is jársz el tárasságba akkor még kevesebben fognak a közeledbe kerülni, megismerni, meglátni és esetleg beléd szeretni. Ha gondolod segítek, ha nem szeretnéd, akkor nem segítek.
2013. jún. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
Így elég nehezen! Márpedig boltokban is lehet, ha segítséget kérsz aztán megköszönöd és meghívod valamire ennyi.
2013. jún. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
100%

"Szilvás buktát, mert azt szeretem!" :)


Fel a fejjel, lesz majd, fiatal vagy. Ha meg nem, akkor máshogy lesz :) Nekem sincs bnőm, de már nem is kell, érzéketlen forma lettem, a bánatot meg lesz@rom, túlélhető, az élet meg amúgy sem. :)

2013. jún. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:
Szilvásbuktát nem tudok :D Amúgy éppen palacsintát sütük :D
2013. jún. 11. 11:15
 16/43 A kérdező kommentje:
12-es. Átlagos külsőm van!
2013. jún. 11. 11:16
 17/43 anonim ***** válasza:
58%
16-os, 12-es vagyok, ami neked átlagos, az az egyik embernek csodaszép a másoknak meg egyáltalán nem szép, ezzel sajnos még nem sokat tudtunk meg rólad. :)
2013. jún. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
Ide kiraksz egy képet, egyből lesz 20 hódolód, amiből 15 csak szívat, 3-at neked kellene megerőszakolnod, hogy legyen valami, de talán lesz köztük 2 normális.
2013. jún. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:
Kaptam pár privát üzenetet, de akik normálisnak tünnek mindenki messze lakik tőlem! De nem is azért írtam ki a kérdést hogy itt találjak párt!
2013. jún. 11. 12:02
 20/43 anonim ***** válasza:

Túlságosan ráfeszülsz a dologra... lehet azt gondolod, hogy sürget az idő, de ami nem megy, azt ne erőltesd. Biztos vannak barátaid, ismerőseid, járj el velük ide-oda, úgyis jön a nyár, nem feltétlenül bulizni. Én is ilyen helyzetben voltam régebben, bár igaz, 3 évvel fiatalabb vagyok nálad, mindig úgy gondoltam, hogy sosem lesz senkim. Igaz, most sincs, de most jobb is így, másra szeretnék koncentrálni.


Szóval a lényeg, hogy mozdulj ki mindenféleképp, ha benn kuksolsz a szobádban nem lesz jobb. Járj minél több helyre, közösségekbe, társaságokba. Sport, hobbi, fesztiválok, strand... nekem ezek beváltak. Úgy is akkor fog jönni a "nagy Ő" amikor nem is számítanál rá.

2013. jún. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!