Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a baj velem, miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem, miért nem volt eddig sosem barátom?

Figyelt kérdés

Gondolom sok hasonló kérdés és nyavalygás volt már, de muszáj leírnom, mert nem igazán értem, miért is nincs, és miért is nem volt még egy pasim sem? (16/L)


Azt mondják, nagyon jól nézek ki, vékony vagyok, jó testalkatú, csak sztem kicsik a melleim. Kék szemű, hosszú szőkés-barna hajú, szemüveges (kb 1 hónap és kontaklencsém lesz). Nem sminkele túl magam, csak alapozót és szempillaspirált használok, figyelek a külsőmre, jól öltözködök és mindig ápolt vagyok.

Jó, nem vagyok az a bulizós és ivós típus, eddig csak egyszer rúgtam be, tudom hogy hol a határ. Hobbim a lovaglás, de bnőimmel el szoktunk járni hétvégenként, délutánonként vhova (nem éjszakai buli). Társasági ember vagyok, mindig mosolygok, nevetek és jó kedvem van, sokat hülyülök de komoly és következetes is tudok lenni. Amúgy jó tanuló vagyok, van eszem, nem vagyok hülye liba. Az viszont rossz tulajdonságaim közé tartozik, h idegenek között eleinte visszahúzódó és halk vagyok, nem találok közös témát. Ismert társaságban viszont nagyon sokat beszélek, és félig-meddig a társaság középpontja vagyok.


Mindenki azt mondja, hú de jó csaj vagyok, utcán utánam fütyülnek stb, de eddig nem volt barátom, randizni is csak 2szer randiztam..


16/L


2013. márc. 17. 15:20
 1/9 anonim ***** válasza:
A türelem nagy erény :) A 16 évvel még nem vagy sehol sem elkésve majd lesz hidd el. Még mindig jobban jártál mintha a bulizós pasik 1-2 hónapra összeszedtek volna és ejtenek :) 23/F
2013. márc. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fontos volt megjegyezned, hogy kicsik a melleid? :D Nem ez az oka hidd el!
2013. márc. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ismeretlen társaságban ha nem tudsz megszólalni, ne várj sokat. Kép?
2013. márc. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Eddig rossz helyen próbálkoztál.. Hidd el még rád fog találni a szerelem. Ki tudja lehet holnap..:D A leírtak alapján nem lehetsz ronda lány..:)

17f

2013. márc. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Utolsó :DD

Bárcsak ez fordítva is működne. Már kajak sokszor kaptam üzenetet SRÁCtól bazzeg, mert elfelejtettem leírni hogy F, aztán 1 tök jelentéktelen mondat után jött hogy "szívesen megismernélek ha megengeded" üzenet. Persze folyton a lányok sírnak hogy milyen nehéz nekik. :D

2013. márc. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Meg hát!

F.

2013. márc. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amúgy én azért megkérdem, hogy hova valósi vagy. Lehetett valami remény is a kérdés mögött gondolom, aztán lehet pont szerencséd lenne. :D Megye vagy város?
2013. márc. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert türelmetlen vagy :) Ne légy az, fölösleges! A személyiséged a leírtak alapján szimpatikusnak tűnik, azzal biztosan nincs baj :)
2013. márc. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#7es válaszoló

nem volt semmi remény, vagy hátsó szándékom amiért kiírtam, így másnap már kicsit hülyének tartom magamat egyáltalán azért, amiért megkérdeztemezt, de tegnap kicsit mélyponton voltam :D

ja és ne haragudj, de semmi kedvem nincs a gyakorikérdések.hu-n ismerkedni, azért ilyen mélyre remélem, még nem süllyedtem:D

2013. márc. 18. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!