Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar velem barátkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar velem barátkozni az exem ex csaja?

Figyelt kérdés
Volt egy fiú, akivel rövid ideig jártam, de mivel megtudtam, hogy még mindig kavar az exével, megszakítottam vele a kapcsolatot. Az exe felkeresett engem azzal, hogy amíg ő kórházban volt azalatt jöttünk-e össze, stb... Beszélgettünk cseten egy kicsit, utána lekoptattam. Azóta folyamatosan keres a lány. Szidja a pasit, így utálja úgy áll majd bosszút rajta, és folyton barátkozni akar velem. De én nem. Meg hogy beszélek e a fiúval stb... Nem akarja elhinni,hogy én lekoptattam és engem nem érdekel. 23L
2013. jún. 11. 11:47
 1/2 Hanariko ***** válasza:
tiltsd le
2013. jún. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem barátkozni akar,hanem bosszú forral,és Rajtad keresztül akar infókat szerezni ehhez.Szerintem is tiltsd le,és semmilyen formában ne állj vele szóba!
2013. jún. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!