Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon csúnya a cicim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csúnya a cicim?

Figyelt kérdés

Mostanában elég elégedetlen lettem a testemmel és szerintem borzasztóan néz ki a cicim.Őszinte véleményeket kérek,ne sajnálkozásból írjátok,hogy pl semmi gond vele.

[link]


[link]


[link]


2013. jún. 12. 13:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Mi csúnya rajta? Kicsi és formás, nekem tetszik:P
2013. jún. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
47%
Nekem nem tetszik, de egy nőn az összképet nézem, nem csak a melleit.
2013. jún. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, szerintem nem gáz. Én (sajna) nagy mellekkel lettem "megáldva", de jobban örülnék egy olyan méretűnek, mint a tiéd!
2013. jún. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Vandar válasza:
100%

Miért lenne ronda ??

Ilyen és kész ! Te meg csak azért látod rondának, mert nem kapsz elég pozitív visszajelzést rá ;)

2013. jún. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

a 3. képen optikailag nagyobbnak tűnik - mivel alulról fotoztad. a másodikon nem annyira vonzó.

nem fogyóztál mostanában kicsit sokat?

2013. jún. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
a 3.ik képen nem alulról fotóztam,hanem behajolva így néz ki,hát nem tudom mitől lett ilyen ,mert sokkal szebb és nagyobb volt de már utálom.
2013. jún. 12. 13:20
 7/23 anonim válasza:
68%
szerintem szép cicid van..de azért le ellenőrizném személyesen is..:)))
2013. jún. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Bocsi, de én nem értem mi bajotok van vele:D szerintem tökéletes vagy így. Nem szoktam azt tanácsolni, hogy ne vegyék figyelembe a negatív véleményeket- de most megteszem, semmi baj nincs veled.
2013. jún. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
és nem azért látom rondának mert nem kapok elég pozitív visszajelzést eddig akik látták pasik nekik tetszett és a barátom is folyton dicsér de tudom,hogy nem szép.
2013. jún. 12. 13:21
 10/23 anonim ***** válasza:
nem a legszebb amit életemben láttam de nincs vele semmi baj szerintem
2013. jún. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!