Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon csúnya a cicim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csúnya a cicim?

Figyelt kérdés

Mostanában elég elégedetlen lettem a testemmel és szerintem borzasztóan néz ki a cicim.Őszinte véleményeket kérek,ne sajnálkozásból írjátok,hogy pl semmi gond vele.

[link]


[link]


[link]


2013. jún. 12. 13:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Tök jó és szép a cicid!
2013. jún. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem jön be kicsit se, de objective nem rondák.
2013. jún. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Az túlzás hogy tökéletes,de elmegy.
2013. jún. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Ügyet Lenke ***** válasza:
Ha te a fejedbe vetted, hogy nem szép s kész akkor hiába is ír neked itt is bárki bármit, mert úgysem számít. Ha az nem számít amit a barátod mond akkor felesleges ide írogatni, az ő véleménye kellene legyen a legfontosabb. Semmi baj nincs a melleiddel, enged meg, hogy azt mondjam inkább a fejeddel van baj. Igen, szépek a melleid, de még szebbek akkor ha te is elfogagdod és megbecsülöd a saját tested. Igen, annak ellenére, hogy a "nagycsöcs" szerintetek a legjobb a férfiak nagyon nagy százaléka a kisebb, formásabb mellett tenné le a voksát inkább...
2013. jún. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, bár a bimbód nem annyira szép számomra, de ez ízlés kérdése.
2013. jún. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Sajnos én már láttam csúnya melleket :(

De ez pont az ideálom, nem túl nagy, nem is kicsi, csak nem értem miért kellett feketefehérben :D

2013. jún. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

sztem egész jó, ha lenne barátnőm ilyen mellel az teljesen korrekt lenne :D egy tök normális mell

f19

2013. jún. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Valóban van szebb is, de hidd el élvezném a kapcsolatot veled ilyen mellekkel is. :) Már persze ha minden más is rendben van...
2013. jún. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

ez egy átlagos mell, nincs ezzel semmi baj, meg kell tanulnod elfogadni magad!


-ha egy szép arc jár hozzá, ill. magávalragadó személyiség, akkor teljesen jó vagy

2013. jún. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nagyon szép a cicid! :)
2013. jún. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!