Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha arról álmodozom néha,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha arról álmodozom néha, milyen jó lenne ha fontos lennék valaki életében?

Figyelt kérdés

Egy srác vagyok. Egyszerűnek nem igazán mondanám magam, még én sem tudok rájönni mit miért teszek. Fogalmam sincs merre haladok az életemben, viszont erősen azt érzem, hogy nem egy jó úton haladok. Csak üldögélek néha a tükör előtt és azon gondolkozom, miért félek és miért nem vagyok rá képes, hogy kinyírjam magam. Nem akarom, hogy az a fiú legyek akire úgy emlékeznek majd aki csak úgy feladta. Ha beszélni akarnék valakivel arról, hogy mi játszódik le a fejemben egyszerűen hülyének érzem magam előtte, valamint ilyenkor is csak azt érzem, hogy tényleg egy selejtes ember vagyok.

Élek egyik napról a másikra, nagyobbnál nagyobb álmaim vannak amikre egyszerűen képtelen vagyok elszánni magamban mert kicsit sem hiszem, hogy képes lennék akármelyiket is beteljesíteni.

Fogalmam sincs, hogy értethetném meg másokkal magam bár nagyobb probléma az, hogy nincs is senki aki kíváncsi lenne rám. Teljesen egyedül vagyok, nem számít rám senki, sosem kérnek szívességet tőlem. Pedig bármit megadnék azért, hogy valaki pl véleményt kérdezzen tőlem vagy megkérjen valamire. Ha számítana valakinek a véleményem vagy bízna bennem valaki az... nem is tudom milyen érzés lenne. Szeretetre nem vágyok mert az már túl sok kérés lenne szerintem, egyszerűen csak egy olyan személyre ki érdeklődik irántam és beszélgetne velem..


Egyszerűen mikor megláttam ezt az oldalt úgy éreztem, hogy ez egy olyan hely ahol bár szintúgy egy senki vagyok, talán lesz egy ember aki elolvassa amit kiírtam és habár röhög is rajtam, mégiscsak volt egy ember aki elolvasta.



2013. jún. 12. 14:50
 1/4 Antonius Caepio ***** válasza:
Barátkozz valahol.
2013. jún. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok, mint te.De mindig van/vannak olyanok aki/akik melletted állnak.Ott van a családod,ők mindig melletted állnak bármi is történjen,támaszkodj rájuk.Meg azért csak vannak haverok,akikkel dumálsz néha,hülyéskedsz.
2013. jún. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérdező, ilyen velem is van. Álmodozni szabad.


Csakhát erősen kétséges hogy a mai felszínes, anyagias pcsák közül bármelyikük is fontosnak tartana bennünket...

2013. jún. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem baj, a legtöbb ember erre vágyik:) Szerezz barátokat, biztosan képes vagy rá.

És ne mondd magadra, hogy ''selejtes'' vagy. Senki sem az(te még írni is tudsz^^).

2013. jún. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!