Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Dohányossal való csókolózás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dohányossal való csókolózás (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Többen is mondják, hogy dohányossal csókolózni olyan mint hamutartóba nyalni, és nagyon kellemetlen nem dohányzóknak. Én már több dohányos fiúval is csókolóztam, úgy is, hogy nem sokkal előtte szívott el egy szálat, de soha nem éreztem semmi ízét ciginek, vagy akármilyen különbséget egy nem dohányzóval való csókhoz képest. Pedig én nem dohányzom. Ti nektek milyen tapasztalataitok vannak? Miért lehet, hogy nekem nem tűnik fel semmi?

2013. jún. 12. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Te nagyon spártai lehetsz.:D

Én utálom ha egy csaj cigizik.


Előtte vegyen be két rágót, engem nem érdekel, de én sem csókolok meg hamutartót..

2013. jún. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Zakathol ***** válasza:

Ha éppen elszívott egy szál cigit akkor tényleg elég trágya csókolózni.

Ha már eltelt egy negyed óra akkor már nem vészes, de azért érzi az ember. De nyilván ez is emberfüggő, hogy kit zavar, vagy kit nem.

2013. jún. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is dohányzik a párom én viszont nem, és az elején nagyon zavart a dolog, de "meg lehet szokni". Persze közvetlenül utána én sem szeretek vele csókolózni. Egyébként lehet azért nem érzed annyira a cigi ízt a szájában mert esetleg nem szív olyan erőset.
2013. jún. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Talán nem kicsit vagy passzívan bagónak kitéve.
2013. jún. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Tudtad hogy ha a palid cigizik hhogyha lesz*pod akkor nem bírod lenyelni mert olyan keserű?? ha meg nem cigizik édes?? :DD O.o
2013. jún. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Fujj én soha nem járnék cigissel... Az én tüdőmet is szennyezi. Már az is sok, ha az utcán elmegyek egy cigis mellett. Főleg az a rossz amikor még gyereke is van az ilyen embernek!!! Borzalmas!!!!
2014. szept. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!