Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szerelmes vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Tegnap volt osztálykirándulásunk!Az osztályunkban van egy csajszi tökre de tényleg annyira szexi volt mellette ültünk beszélgettünk.De már majdnem megcsókoltam csak ott voltak a többiek ezért nem tettem meg.Az egyik haverom megkérdezte bírnak-e engem.Mind az 5-en(mert a busz hátuljában ültünk az 5 személyes és 6-an voltunk hátul)szeretnek engem de nem szerelemből.Amúgy az az 5 = 4 fiúval(velem együtt) és 2 lány.NE ÉRTSETEK FÉRRE NEM A 4 FIÚBA VAGYOK SZERELMES hanem az egyik lányba.

2013. máj. 23. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Most ebből mi a kérdés? Hátul ültetek a buszon. Ültetek, majdnem megcsókoltad. Miért lennél szerelmes? Hány éves vagy? Ettől még nem nevezzük ezt szerelemnek.
2013. máj. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szamo77db ***** válasza:
Ezt neked kell tudni eldönteni! Hogyan foglalhatnék állást ilyen ügyben én?
2013. máj. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha atfogalmazod a kerdest, ugy hogy megertsuk, akkor megigerem, hogy valaszolunk ra!
2013. máj. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké csak siettem.Tegnap osztálykiránduláson voltunk az a lány nekem már nagyon rég tetszik.Beszélgettünk mindenféléről és olyan érzés fogott el, hogy meg akarom csókolni csak ott volt az egész banda.Ezt tudom már szerelem de nem merek tenni semmit
2013. máj. 23. 17:15
 5/5 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?:)
2013. máj. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!