Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszul érzem magam amiatt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul érzem magam amiatt, hogy mástól tudtam meg, hogy komolyabban érez irántam. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Van egy közös ismerősünk, akinél rákérdeztem, hogy beszélt-e ezzel a lánnyal az utóbbi időben, akivel én ismerkedem. Mikor mondta, hogy igen, kérésem nélkül bemásolt egy részletet a beszélgetésükből... ahol olyat írt ez a lány, amiből kiderült, hogy elég komolyan gondolja.


Én hasonlóképp érzek, mint ő, de konkrétan még egyikünk se mondta ki a másiknak... persze én most más módon már tudom, de ő nem tudja, hogy én is úgy gondolom a dolgot.


Szerintetek hogyan mondjam el neki? Nem tudom mit csináljak, mert nem akarom, hogy azt higgye, hogy direkt akartam a háta mögött "megkaparintani" az ilyen beszélgetésüket...



2013. jún. 12. 23:36
 1/3 anonim ***** válasza:
mond el neki, te mit érzel (igy, hogy tudod, ő mit érez, legalább tudod, hogy örülni fog neki, és nem 'esel pofára' - ennél jobbat lehet-e kívánni?), arról meg nem kell rögtön tudnia, hogy tudtál az ő érzéseiről, de szerintem ha a vallomásod után elmondod neki, úgy ahogy volt, kizárt hogy megharagszik. Ha szerelmes, nem hiszem hogy bármi is számítana, mikor épp akkor hoztad a tudomására, hogy viszonzottak az érzései.
2013. jún. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
na azóta megbeszéltétek?
2013. jún. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos még azóta nem tudtunk beszélni... De szeretném majd valahogy felhozni, ha ma este jön (ami valószínű).
2013. jún. 14. 00:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!