Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányzik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megismertem egy fiút akivel napi szinten rengeteget beszélgetünk, még éjszaka is. A munkájából kifolyólag szinte egész nap gép előtt ül (mondjuk én ennek csak örülök :D) de amikor elmegy, vagy fél óránál többet van távol már szomorú vagyok és hiányzik. Éjszaka nem tudtunk aludni, ezért kamoztunk, ez olyan 2 óra körül volt és most meg 5 másodpercenként azt nézem, hogy mikor jön már fel. Jelenleg nem tudok élni nélküle és ez olyan rossz. Hogyan álljak le?

2013. jún. 13. 11:13
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
szerelmes vagy :D ezen nem tudsz változtatni :D
2013. jún. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nagyon szeretethiányos vagy,ha ennyire függsz tőle, szerintem ez nem jó, lehetsz szerelmes persze, de az ilyen hozzáálások mellett, ha létrejön a kapcsolat hamar az unalom kezei közé kerül szerintem, legalábbis én nem bírnám
2013. jún. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez a szerelem! :)

:/

2013. jún. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Van,hogy én is ilyen vagyok.Nekem mostanában sok a szabadidőm,lehet ezért.Ha elmegyek valahova,akkor nem nézem két percenként,hogy írt-e.Néha kell egy kis szünet,különben hamar unalmassá válik.
2013. jún. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Sose voltam még szerelmes :D

Tudom, hogy kell egy kis szünet mert néha már végképp nem tudunk miről beszélni, aztán hirtelen jönnek témák.

Nekem már vége van a sulinak, egy barátnőmmel esténként szoktam sétálni de magamban mindig azon szoktam gondolkozni, hogy mit csinálhat vagy miről beszélgessek majd vele és alig várom, hogy hallhassam a hangját. Még alvás előtt is a fülembe van a hangja :D

2013. jún. 13. 11:27
 6/10 anonim ***** válasza:
Találkoztatok már?
2013. jún. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sajnos még nem. Egyszer megbeszéltünk egy találkozót de nem úgy alakult a munkaideje úgyhogy elhalasztottuk.
2013. jún. 13. 11:54
 8/10 anonim ***** válasza:
Masztizz ;) Oda képzeled hogy a kis kukiját belédrakja azt cs ;)
2013. jún. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pedig nem ártana minél előbb találkozni,hogy ne egy hiú ábrándot kergess.Camoztok az rendben van,de a személyes dolog teljesen más,az az igazi.
2013. jún. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyen totál szerelmes lettem belé. féléven át éjjel nappal msn teló!!!!!!

de első talinál mikor megismertem...fúúh sosem kéne egy olyan pasi. nagyon félre ismertem:D

2013. jún. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!