Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem birom már annyira hiányzik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem birom már annyira hiányzik. Nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nos hol is kezdjem igyekszem rövidre fogni.

Elhagyott a barátnőm azóta teljesen kivagyok készülve :( nagyon beleszerettem de nagyon is.

Sose voltam ennyire szerelmes és boldog mint mellete azt hittem hogy örökké együtt leszünk ( tudom semmi se tart örökké de miért nincs kivétel 1-2-szer kivétel!?!? ) nagyon hiányzik mióta dobott eltelt 4 hónap már de én ugyan ugy szerelmes vagyok belé... köszönni köszönünk egymásnak néha nagyon ritkán 1-2 szót is váltunk ( de nagyon közömbös felém ) de mikor ott vagyok vele huzamosabb ideig ( haveri társaságban ) akkor mindig azt kérdezi hogy::: még mindig itt van a nem kivánatos személy? ( vagyis én ) ezt ugye nekem vissza mondják onnan tudom de baromira rosszul esik :( .

Nem tudom mit tegyek mert annyira szeretem de ő már nem szeret engem szerintem vagyis nagyon ez jön le egy picit se közeledik felém... Meg persze ott az a kérdése, megjegyzése is felém.



2013. máj. 25. 23:37
1 2
 1/11 Mr. Pocok válasza:
Miért dobott?
2013. máj. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Tudom hogy azt mondják hogy az idő segít de ezt nem ugy érzem nem tudom elfelejteni :( minden nap eszembejut állandoan gondolok rá...


Nem igen szoktam menni bulizni mert nincs kivel a haverjaim is akik vannak messze laknak tőlem csak a suliban találkozok velük és igaz barátom nincs akine bármit vagyis mindent eltudnék mondani.

2013. máj. 25. 23:43
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt mondta nem érzi ugyan azt amit régen az utolso 1 hétben mikor dobott már puszir, csókot se adott. Az hogy mi volt a fő oka amiért dobott nem tudom csak ennyit. ( legjobb barátnői se értik hogy miért dobott ) és volt 1-2 szer hogy igen bunko volt velem nagyon is.
2013. máj. 25. 23:45
 4/11 taki9333 válasza:
Részvétem, körülbelül én is ugyan ilyen szituációba érzem magam, és én se nagyon tudom mit tudjak tenni. Talán az idő ami segíthet sajnos de nehéz nagyon.
2013. máj. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
hagyd.. ne koslass utanna.nem erdemel meg. találsz majd olyar aki megbecsül!
2013. máj. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elfelejteni. Tudom mit érzel, voltam má ilyen helyzetbe, csak az idő segít.
2013. máj. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon rossz helyzet, szerintem mindenki átélte már itt legalább egyszer. Ilyenkor a legrosszabb az, hogy nem igazán érted a dolgok miért történnek. Ne aggódj idővel minden rendbe fog jönni és újra talpra állsz!


Most pedig tedd magad hasznossá és gondold át a hibáidat. Bunkó volt veled? Nem tisztelt! Vívd ki legközelebb a nők tiszteletét! Nem érzi azt mint régen? Nem érzi magát nőnek, nem kapott elég ingert. Ne hagyj egy kapcsolatot ellaposodni!


Mindezek ellenére szerintem nem hibáztál. Az hogy nem adott csókot elég tudatosnak hangzik a részéről. Pontosan tudta hogy szakítani akar veled, nem volt érzelmileg kétségben és megtesz mindent, hogy ez a helyzet így is maradjon. Nem akarok általánosítani, de azt tapasztalom, hogy a nők akkor ilyen magabiztosak, amikor van egy más pasi akire tudnak támaszkodni. Tisztelet a kivételnek persze és ami a legfontosabb, hogy ez már rég nem a Te dolgod! Ha így döntött fogadd el és viseld magad tartással!


(egyébként ha nem kívánatosnak tart akkor egy hülye p***a...ha annyira nem tart kívánatosnak miért volt veled erről ennyit...)

2013. máj. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ezt a " nem kivánatos személyt " nem ugy értem hogy testileg hanem hogy nem akar látni vagyis nem akarja hogy a közelében legyek.


Akkor lett furcsa a viselkedése vagyis akkor kezdett el megváltozni mikor 2 hétig nem tudtunk találkozni ( karácsonyi szünetkor ) hiába hivtam ki vagyis kérleltem hogy jöjön mindig kitalált valami épp mennek el otthonrol vagy épp rokonok jönnek meg hogy a szülei ugyse engednék el ( a legrosszab ebben az hogy meg se kérdezte hogy kijöhetne e vagy sem sőt szüleinek el se mondott... ) és mikor az egyik barátnője hivta el akkor eltudott menni ( jönni ). Meg azt se értem hogy bármikor hivtam telon sose vette fel ha üzenetet küldtem neki arra reagált de a telot nem vette fel SOHA. Volt mikor hívtam 4-szer hátha nem halja vagy valami van de 4 ediknél már kinyomta a telefont mikor üzenetet irtam neki arra rögtön reagált a legvicesebb az egészben hogy állandoan ott van a telefon nála.

2013. máj. 26. 14:29
 9/11 taki9333 válasza:
Ugyan igy vagyok én is ezzel a telefonos dologgal. Egy keresztnevet mondanál hogy hívják?
2013. máj. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
miért kellene a keresztneve?? ( amúgy Klaudia )
2013. máj. 26. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!