Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha megkér titeket egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha megkér titeket egy idegen pasi akivel kb.3 napja chateltek, hogy küldjetek képet magatokról küldtök? Légyszi kort is írjatok.

Figyelt kérdés
2013. jún. 13. 12:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom te 15 vagy ő meg 42

Küldj neki

Kor

2013. jún. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én 15 vagyok de ô 28.
2013. jún. 13. 13:02
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem még várj vele, míg jobban "kiismered".

De azt amúgy sem értem, hogy mit akarhat egy 28 éves faszi egy 15 éves lánytól.

2013. jún. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%

Ne küldj neki és inkább chatelj a kordbeliekkel

17/f

2013. jún. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Régebben chat-eltem pasikkal, akik kértek és küldtek képeket. Egyiknek nagyon megfogott a dumája. A fényképen is nagyon klasszul nézett ki, azt hittem mekkora szerencse ért. Megbeszéltünk egy randit, és mikor kiszállt a parkolóban az autóból, majdnem dobtam egy hátast. Egy igazi troll szállt ki. Olyan csúnya volt, és alacsony, zsíros hosszú hajú, hogy na fuj. A feje is deformált, érdekesen előugró homlokkal. Nem akarom bántani, nem erről van szó, csak mi a f@szt gondolt? Persze empátiából elmentem vele egy kávéra, de aztán hirtelen "megfájdult a fejem" és haza kellett mennem. Csak ültem némán, kortyolgattam a kávét, és döbbenetemben nem tudtam mit mondani. Mikor haza értünk, írt nekem megint, és számon kértem, hogy miért küldött másról képet...

Azóta nem ismerkedem a neten. Ha mégis ezt teszed, találkozó előtt kapcsoltass vele kamerát. Jobb tudni, hogy valóban hányadán álltok.

2013. jún. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Állítôlag csak barátkozik. Azt mondta semmi olyat nem akar.
2013. jún. 13. 13:06
 7/12 anonim ***** válasza:
ha nem bikinis képet kér akkor küldj neki. miért ne :D
2013. jún. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát vigyázni kell azért a 28 évesekkel

Én ezért nem szoktam cset.hu-n meg ezeken ismerkedni..

2013. jún. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én itt,GyK-n már nem egy emberrel ismerkedtem össze,akikkel azóta már találkzotam is,sőt,legjobb barátok lettünk! :)

Bár minden esetben ők írtak rám,és azt mondták,hogy korombeliek,de ettől függetlenül nagyon elővigyzáatos voltam. Majdnem 5 hónapon át csak itt irogattunk egymásnak,míg megmondtuk egymásnak az igazi nevünket,aztán bejelölte egymást fb-n,camoztunk,és láss csodát,minden jól sült el! :)

De szerintem még várj vele,ne küldj "rögtön" képet,nem akarom az ördögöt a falra festeni,de Te is tudod,hogy rengeteg probléma adódik ilyen dolgokból!

2013. jún. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem se túl jó ötlet képet küldened neki ha csak barátkozni akar akkor azt simán megteheti kép nélkül is ugyanis a barátsághoz a külsőnek semmi köze. persze kb ez a legpesszimistább hozzáállás amit most írni fogok de számolnod kell azzal hogy esetleg később már kevesebb ruhában fog tőled képet kérni aztán zaklat és zsarol. Persze azért nem feltétlenül kell így lennie csak azért elgondolkodtató hogy a köztetek lévő korkülömbség ellenére szóba áll veled mert azért egy 28 éves férfinek és egy 15 éves kislánynak azért elég más az értékrendje. Mindezzel csak annyit akarok mondani hogy azért légy nagyon óvatos.
2013. jún. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!