Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszek neki? Barátkozna?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek neki? Barátkozna? Fontos! (lent több)

Figyelt kérdés

Van egy srác az osztályban aki tetszik. Nem szoktunk beszélgetni,mivel sajnos félénk és visszahúzodó vagyok. Párszor megállított már kérdéssel(átlagos dolgok pl:mikor megy busz). Ma nem tesiztünk hanem az öltözőkben ültünk és átjött a lányöltőzőbe a srác és leült mellém. Mivel a telefonom a kezemben volt megkérdezte milyen zenéket hallgatok.. A szünetekben is volt amikor láttam hogy engem néz,még akkor is amikor lányok ültek mellette...

Szerintetek tetszhetek neki vagy csak egyszerűen barátkozna? Ha tetszhetek neki akkor mit tegyek hogy a tudtára adjam hogy nekem tetszik?

Fontos lenne,mert holnap az utolsó nap a suliból

16/L


2013. jún. 13. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennyi alapján még akármi is lehet.
2013. jún. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kérlek adjatok ötletet. Beszélni nem mernék nagyon vele,főleg amig nem tudom hogy mi is van. Tudom hogy nem a legjobb ötlet,de ha megkérném a barátnőmnek hogy kicsit lökjön neki?(barátnőmmel külön osztályba járunk ezért ez se lenne olyan könnyen megoldható)..
2013. jún. 13. 15:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nem tudni.. lehet csak udvarias figyelmes akar veled lenne ez arra is utalhat hogy bejössz neki, és arra is hogy barátkozni szeretne. Várj még vele mivel ő a fiú neki kell kezdeményezni próbálj neki jeleket adni. Good Luck
2013. jún. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!