Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egy olyan fiúnak tetszek akire én csak a barátomként tekintek?

Figyelt kérdés
léci segítsetek(lány vagyok)

2013. jún. 4. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki az őszintét: A barát zónából nincs menekvés.
2013. jún. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha ha 100% tudod hogy csak barát zónában vagy akkor az szivacs, mert lehet, hogy nem vagy az esete.

Ilyenkor ha meg feszülsz sem fog másképp tekinteni rád!


Viszont meg van az esélye, hogy idővel beléd szeret. (mondjuk én ebben nem hiszek!)

Ilyen szerintem akkor fordul elő: ha nincs ló, jó a szamár is!


De persze nem vagyunk egyformák, aztán lehet nem nekem van igazam, és csak arra vár, hogy te kezdeményezz!

2013. jún. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Semmit. Nekem is van egy fiú aki elég nemjókinézetű,de ttetszek neki, én is csak a barátja vagyok,bár sokat vagyunk együtt (nem mondom el miért de nem tetszik) mégis elfogadja
2013. jún. 12. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!