Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a pasi tönkreteszi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a pasi tönkreteszi az életemet?

Figyelt kérdés

mint ha a Mónika show mai témája lenne :D


szerelmes vagyok belé, ő tudja és kihasznál, de annyiszor átvert már, de én megbocsátok neki mindig , annyira szemét pasi, de nem a barátom, de találkozgatunk.


2013. jún. 13. 17:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Akkor ne találkozz vele és keress valaki mást.
2013. jún. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
"józsef felesége földönkívüli"
2013. jún. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ergó jo vele a szex és te is szex centrikus vagy EZÉRT bocsájtasz meg neki mert nem akarsz olyan nö lenni aki magát ujjazza AZÉRT mert nem talál magának pasit AZÉRT mert méltoságán alulinak találja azokat a probálkozó pasikat akik szeretnének és megbecsülnének téged... :)
2013. jún. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

igen NEKED igazad van.

de Ő már MÁSÉ. de találkozgatunk.

SZERETEM.

2013. jún. 13. 17:10
 5/12 anonim ***** válasza:

nem szereted ha ennyire tisztában vagy azzal hogy csak kárt okozna neked...

igenis szexcentrikus vagy ezek után meg ne undorral majszold el azt, amit kiföztél magadnak... :)

2013. jún. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
az ilyet mint te öröm kihasználni, bocs hogy őszinte voltam.
2013. jún. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
utólag már könnyebb gondolkozni.
2013. jún. 13. 17:14
 8/12 A kérdező kommentje:
előtte még jó ötletnek tűnt, de aztán érzelmek lettek belőle és paff.
2013. jún. 13. 17:15
 9/12 anonim ***** válasza:
ha annyira zavarna téged ez akkor már rég megszkaitottad volna vele a kapcsoaltot nem találkozol és nem dugsz vele hanem keresel egy pasit magadnak aki szeret téged és nem csak farkal éjjel nappal...
2013. jún. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
miért szakítanám meg? ha ő kell :D
2013. jún. 13. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!