Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy amelyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy amelyik fiú nekem tetszik annak én nem jövők be?

Figyelt kérdés
Nem tartom magamat rossz csajnak, mert elég sok más fiú megkeres, de sajnos ők meg nekem nem tetszenek.
2013. jún. 13. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:

ilyen az élet. Én is így vagyok vele. Habár én kb max átlagos vagyok (és nem füvezem iszom és páwa sem vagyok)

16/f

2013. jún. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez mindig így van!!!!
2013. jún. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Erre mondják azt hogy a sors fintora.
2013. jún. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem is így van csak a lányokkal.most is tetszik egy csaj erre azzal max beszélő viszonyba jutottam és van egy bűnronda csaj az meg megszállottan rám van akadva.
2013. jún. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az egyik ismerősöm erre azt mondta, hogy fiúk nem mernek kezdeményezni egy jobb csajnál, mert félnek az elutasítástól, ezért inkább egy kevésbé szép csajnál próbálkoznak.
2013. jún. 13. 20:05
 6/9 anonim ***** válasza:
#5: van benne valami.
2013. jún. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sz.r ügy.Egyébként ez hülyeség,amit írtál,h azért nem mernek kezdeményezni a pasik.
2013. jún. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én sem nagyon hiszek benne, de azért tényleg van benne valami, ha nem is mindig így működik.
2013. jún. 13. 20:10
 9/9 anonim ***** válasza:
#7: egyszer láttam egy kérdést itt, amiben a kérdező kérdezte a fiúktól, hogy valószínű-e hogy a szép lányokat kevésbé merik leszólítani, mert félnek a visszautasítástól, vagy mert úgy is barátjuk. A fiúk 90%-a azt írta, hogy igen, ezért.
2013. jún. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!