Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lépjek bármit is?

Figyelt kérdés

Van egy pasi akibe beleszerettem, sokat beszélgettünk, majd egy találka alkalmával elmondtam, hogy szeretem. Ő nagyon zavarba jött, azt mondta, hogy nála én sokkal jobbat érdemlek, mert ő borzalmas életmódot folytat (cigi, pia ) és, hogy a legtöbb emberrel bunkó, amit tudok, de velem valahogy mindig kedves volt és figyelt rám. És, hogy keressek nála jobbat. Próbáltam ...nem ment...annyira megszerettem, hogy nem tudok rá nézni másra. Ennek már 1 éve.. Azóta nem nagyon beszélünk, kerüljük egymást.. De folyton zavarban van előttem, van,hogy csak áll és néz, elakad a szava.. folyamatosan féltékenykedik más pasikra, pedig semmi oka rá, oké beszélek persze pasikkal is, mert nem csak nők vannak a világon, de nem tudom... Ő olyankor felkapja a vizet, rám se néz, durcázik (ilyenkor azt érzem, hogy nem is érez semmit) ha társaságban vagyunk nem néz rám,de, ha igen, mint írtam, elakad a szava.. nem merek kezdeményezeni, mert félek, hogy újra elutasít, hiába érzem, hogy talán bejovok neki, de ha megint ez lesz a válasza...... Próbáltam bejelölni Facebook-on ,nem jelöl vissza... És, ha beszélek egy pasival ,ő oda megy egy barátnőmhöz és flörtölni próbál vele.. csak az agyát játssza előttem.. most ez miért van?? Annyira de annyira szeretem, és fáj, hogy ezt teszi.. keresnék mást,de nem megy.. miért viselkedik így velem, ha egyszer nem kellettem neki?? Annyira gyerekesnek erzem a viselkedését, pedig már 25 éves...

22/L


2013. jún. 14. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem lehet szerelem, szerintem csak azt hiszed, hogy szerelmes vagy, de igazából az vonz benne, hogy nem tudod megkapni. (voltam már én is így vele)
2013. jún. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is voltam már így.Mikor a pasi elutasító volt,akkor nagyon kellett,de mikor futott utánam,és én kellettem neki,akkor már számomra nem volt olyan érzés.Rájöttem,hogy azért volt számomra kihívás és vonzó,mert nem kaptam meg.
2013. jún. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Így van!

Mindenkinek az kell, ami elérhetetlen és nem lehet az övé!

Viszont, ha megkapnád, már fele annyira sem lenne érdekes ...

Pont ez a szép benne, tapasztalat ...! :/

2013. jún. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!