Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért nem tudják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nem tudják elviselni ezt a kettősséget?

Figyelt kérdés

ha róluk van szó, akkor bunkó és felszínes az a pasi, aki csak a külsőt nézi.


viszont, ha ők ismerkednek, és szintén csak a külsőt nézik, az természetes, hiszen "ha van egy jóképű pasi aki rendes is, miért ne őt válasszam?"



Ennyire nehéz elviselni, ha a pasi is megválogatja külsőleg kivel jön össze?


2013. jún. 14. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

A női kettős mérce közismert:)

Estig lehetne sorolni mi van még...

2013. jún. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 _Jessy_ ***** válasza:
A nők sokkal rosszabbak, mint a férfiak, csak ezt nem tudják elfogadni. És nem csak ebben a kérdésben, hanem sok másban még...
2013. jún. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lány vagyok, és én el is ismerem, hogy számomra sem tök közömbös a külső..hiába van fantasztikus belsője valakinek, ha nagyon csúnya, igénytelen nem jönnék össze vele..de persze ugyanúgy nem jönnék össze egy bunkóval se, csak mert jól néz ki..meg kell találni az aranyközéputat, mindkettő fontos. én is megnézek egy helye pasit, de még egy szép, jó testű nőt is ha látok, csak mert látom, hogy vonzó..szerintem a lányok azt ítélik el, amikor a pasikat egyáltalán nem érdekli a lány belsője, csak a külsője, minden buta, bunkó ribanccal összejönnek, csak mert jól néznek ki..az, hogy megnéznek egy jó nőt az utcán nem elítélendő :)
2013. jún. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez oda-vissza működik. A csúnya pasik is azon sírnak, hogy a szép lányok miért csak a külsőt nézik.

Elvileg a legtöbb ember arra vágyik, hogy a partnere vonzó legyen a számára külsőleg is, akár férfiról van szó, akár nőről, akár szépről, akár csúnyáról.

Ez legfeljebb akkor változik meg, ha egy kevésbé előnyös külsejű valaki olyan erős hatást gyakorol rá, hogy már nem lesz annyira fontos a kinézete.

2013. jún. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es, ja ez igaz, csak van különbség azért a lányok és fiúk igényei között. Míg egy fiúnak nincs azért akkora igénye külsőt nézve sem, ellenben egy csajnál kb. csak a legjobb, leghelyesebb fiúk a befutók, arról nem is beszélve, hogy az alacsonyabb fiúkat élből lekoptatják, lenézik, míg a csajoknál mindegy mekkorák, akkor is kapkodnak utánuk.
2013. jún. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!