Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás úgy, hogy még szeretj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás úgy, hogy még szeretjük egymást?

Figyelt kérdés

A párom szakított velem, mert túl sok problémánk volt, amivel nem akart megbirkózni. De utána elmondta, hogy még szeret. Én is szeretem őt. Házasságot, gyerekeket terveztünk, és amíg nem jöttek a problémák, tökéletes volt minden. De ezek hamar, néhány hónap alatt kinyírták a kapcsolatunk.


Amikor beszéltünk, éreztem rajta, hogy felmerült benne, hogy csináljuk vissza. Semmi másra nem vágyom, csak rá!

DE nem bízom már benne. Oké, hogy sok problémánk volt, de megfutamodott. Csak az jár a fejemben, hogy ha újra összejönnénk, és mondjuk születne egy beteg gyerekünk vagy bármi gond jönne, akkor is elfutna?

Elvállaltam egy munkát, amivel több mint egy évre lekötöm magam, megyek külföldre, pont azért, hogy nehogy véletlenül elgyengüljek és újra mellette kössek ki.


Tudom, hogy jól döntöttem, hiába szeretem, ennek nem szabad még egy esélyt adni. De borzasztóan nehéz! Hogy lehet ezt elviselni? Azóta érzem ezt, amióta tudom, hogy ő is szeret még mindig. Mit tegyek még, hogy könnyebb legyen?


2013. jún. 15. 00:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha nem tudjátok megoldani a problémákat, akkor nincs értelme. Ha meg tudjátok, akkor van. Na most akkor döntsétek el....
2013. jún. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Alapvetően nekem vannak problémáim az egészségemmel, munkámmal, családommal, sulival... szóval úgy egy az egyben az életemmel. Eleinte segített és támogatott, ha kellett, orvoshoz vitt, ha kellett, egész éjszaka fenn volt velem, ha kellett, leordította a szüleim... de nem sikerült jelentős javulást elérni :(

De nem is akarom visszacsinálni, csak könnyebbé akarom tenni. Főleg hogy a munkám miatt egész nap mosolyognom kell, ez elég nehéz, amikor egy kósza gondolattól is kitör belőlem a sírás...

2013. jún. 15. 00:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is ilyen helyzetben voltam,végül azt mondta hogy legyen vége,az egy dolog hogy gondjaink voltak,de azóta nem bír komoly kapcsolatot kialakítani és sok közös ismerőstől hallom hogy szokott beszélni rólam,nekem is mondta hogy hiányzok neki,ennek ellenére nem akarja újrakezdeni mert fél hogy megint gondok lennének.

De nem minden eset ilyen,a mi kapcsolatunkban azt várta el hogy egyedül én igyekezzek változni és rendbe hozni a dolgokat és így nem ment,ezt közösen kell megbeszélnetek,szerintem ha mindketten akarjátok hogy működjön akkor rendbe tudjátok hozni a dolgokat,de ehhez mindkét fél kell.

2013. jún. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én most augusztusban költözöm el, és teljesen ebben a cipőben járok, mint te..borzasztó, nagyon kiborító.
2013. jún. 15. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!