Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondja ezt a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja ezt a barátom, miközben nyilvánvaló, hogy nem igaz?

Figyelt kérdés

Nagyon kicsi mellem van, ha látom magam a tükörbe és figyelmen kívül veszem a fejem úgy nézek ki, mint egy sovány vézna fiú, és ezzel egyáltalán nem túlzok! Annyira irigylem azokat a lányokat, akiknek nagy mellük van, legalább is akkora van, hogy mindenhova kiteszik őket! A barátom persze megnézi más csajok mellét, de azt mondja, hogy az enyém szép:S és hogy nem kicsi, ami azért elég nagy hazugság! (ha kell linkelek képet, csakhogy higgyetek nekem, mondjuk ezt nem szívesen teszem...) Azt is mondta, hogy az én mellem tetszik neki, akkor miért nézi más csajok mellét? És légyszi ne írjatok lenéző kommenteket, mert ez nekem tényleg rosszul esik:( lehet azt hiszitek hogy nyavalygok, de ez tényleg bánt, ezzel úgy érzem megaláz engem:( emiatt rondának is tartom magam. Ezen is sokszor veszekszünk, mert mikor mondom barátomnak, hogy csúnya vagyok leordít hogy hagyjam már abba... de akkor miért nézi a nálam sokkal szebb lányokat?

Köszönöm az érkező válaszokat (ha lesznek)!


2009. okt. 10. 21:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Tetszel a barátodnak, tehát egyáltalán nem indokolt, hogy kiakadj. Higgy neki. Ha neki nincs vele baja, neked még kevésbé kéne lennie.

A többi lányt meg azért nézi mert férfi. Nem tehet róla, nem tehet ellene, vonzza a látvány, és ettől semmivel nem talál téged kevésbé vonzónak, és nem fog késztetést érezni hogy elhagyjon.

A lányok is megnézik a pasikat, legalábbis a szexuális forradalom óta mindenképpen. Lehet hogy te nem, ebben az esetben nehéz elmagyarázni a dolgot.

(Tegyük fel, hogy szereted a virágokat. Szívesen nézel rá szép virágokra, nem? Képzeld el ugyanígy a dolgot, örömet okoz a szemének :D)


21:59

"Sajnos a pasik ilyenek ..megnézik a többi lányt. "

Mért sajnos?


"azt hiszem nem kell elmagyaráznom miért"

De kell. Illetve nem, mert, nincs rá magyarázat, ettől egyáltalán nem kéne elfoszlania az önbizalmadnak.

"így nem is érzem magam nőnek"

A nő már csak másodlagos nemi szerveiket tekintve sem csak a mellektől nők, de ezt sürgősen felejtsd is el, mert fejben dől el. Azért vagy nő, mert nőnek születtél, női aggyal.


Próbálj magabiztosabb lenni...

2009. okt. 11. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"18 vagyok, vagyis a mellem már nem fog nőni..."

Tévedsz: fogamzásgátlótól is nőhet, és a terhesség, szoptatás alatt 100%, hogy nőni fog (akinek kicsi, annak nagyon látványosan is nőhet ilyenkor. Majd meglátod, ha a párod képtelen lesz levenni róla a szemét :-) Eleve a terhes nőnek a bőre is szebb, a dekoltázs környékén is.


Amúgy jól érzed: amikor együtt vagytok, akkor a barátod számára te vagy a legszebb nő a világon, és nem is lát maga előtt másikat. Ha ezt így érzed közben, akkor ez látszik a kisugárzásodon is: és akkor ezt ő is észreveszi.

A lányokat hihetetlen módon meg tudja szépíteni a szerelem... és ez nem csak a látványon múlik: a női feromonok közvetlenül hatnak a férfi agyára (általában magabiztosab, bátrabb lesz tőle). Lehet, hogy neked nagyon jók a feromonjaid, vagy ő különösen fogékony rá.


De abban is van valami, amit a pozitív szemléletről mondanak: ha pozitívan nézed a dolgokat, akkor ez visszahat rád is, és könnyebben megy majd az adott dolog.

2009. okt. 11. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
...amúgy a nők melle még 24 éves korig nőhet (de még utána is, ha hízik). Lehet hogy későn érő típus vagy: nézd meg a két nagyanyád.
2009. okt. 11. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

köszönöm az újabb biztató válaszokat:):) mostmár kicsit jobban érzem magam:)

mindenkinek igazat adok! ehhez a "nőni fog-e még a mellem" témához annyit tennék hozzá, nem hiszem, hogy azért nem nő a mellem, mert későn érő típus lennék, hanem inkább azért, mert az átlagnál vékonyabb vagyok:S nem fogyózom, sőt, teljesen normálisan eszem, mégsem vagyok képes hízni. Jelenleg 40 kiló körül forgok, de nálam ez a normális. Már többször akartam hízni, hogy legyen valami alakom, formám, egyszerűen nem tudtam hízni, vagy ha 1-2 kilót mégis, az csak a hasamon látszott meg egy kicsit. Viszont fogyni nagyon könnyen tudok sajnos, leginkább lelki okok miatt - egyszer nem olyan rég, annyira izgultam egy vizsga miatt, szó szerint remegtem a félelemtől, a gyomrom olyan kicsire szűkült, hogy enni nem bírtam, és másnap leesett rólam az a nadrágom, ami eddig tökéletes volt, szóval ez nálam így megy sajnos:( arra gondoltam, hogy már úgyis elég idős vagyok a fogamzásgátlóhoz, meg már több mint 1 éve együtt vagyunk a barátommal, szóval tartós kapcsolatnak mondható, szóval lehet elkezdem szedni:) attól úgy is hízok valamennyit (remélem ez a mellemen is meglátszik majd, nem úgymint eddig, hogy csak a hasamon:$:D) de annyi mindent olvasok ezen az oldalon, hogy néhány fog.gátlónak rossz mellékhatásai is vannak, szóval még kicsit bizonytalan vagyok:S

de egyelőre úgy tűnik a barátomnak várnia kell, míg összeházasodunk és terhes leszek (ha akkor még együtt leszünk) :(:P

ja és ha jól emlékszem nagymamámat nagy mellekkel áldotta meg az ég (sajnos már jópár éve meghalt:( ), a másik nagymamám nem is ismertem, mert már akkor meghalt, mikor születtem. De anyukám is ugyanilyen volt, mint én, még most is nagyon vékony:)

2009. okt. 11. 10:12
 15/16 anonim ***** válasza:
Minden pasi megnézi a formás,nagy melleket,mert férfiből vannak!Ne aggódj-e miatt,és tényleg ne mondd neki...Ha ő szépnek találja,akkor szeret téged.És valoszinüleg nem a melleid miatt szeret,és erre légy büszke!Hidd el nekem,többet ér,ha a személyiséged miatt szeret!Gondolj bele...Nagy melleid lenne,a miatt szeretne...Találna egy nagyobbat,és az kellene neki...De ha a személyiséged miatt szeret,akkor valoszinüleg nem fog elhagyni egy nagymellű csajért...És tényleg ne mondd neki,hogy csúnya vagy...Neki tetszel,szeret,elfogadott:)Örülj ennek!:)
2009. okt. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátlót beszéld meg az orvossal. Rendes vérvizsgálat, hormonok - és pár hónap kipróbálás (fél évente felülvizsgálat). Ha mindezt betartod, semmiképpen nem árthat. Ha pedig kicsi a melled, szinte biztos, hogy ettől nőni fog.
2009. okt. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!