Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen testtartással álljak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen testtartással álljak, ha egyedül vagyok? Más is gondolkodott már ezen?

Figyelt kérdés
Utálom,hogy mikor egyedül állok,akkor hülyén érzem magam,mert nem tudom,milyen testtartással álljak egy helyben. Vagyis a kezeimmel nem tudom,mit kezdjek. A legtöbben keresztbe teszik a kezüket,de én úgy hülyén nézek ki mert túl hosszúak a kezeim. Ha meg csak simán lógnak,akkor is hülyén érzem magamat. Ha valami van a kezeimben,az úgy más. Nem sokára lesz egy meccs,amin ott lesz a kiszemeltem is,és szeretnék jó hatást kelteni rá,"vonzóan" állni. :D Csípőre tett kézzel sem érzem jól magam. Zsebre tenném a kezeimet,de alig van olyan gatyám,amibe kényelmesen elférnek.
2013. jún. 15. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
kösd fel a nyakadba, tuti felfigyel rád! :)
2013. jún. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A mostani barátnőmre úgy figyeltem fel, hogy nagyon szexin állt a suli udvarán, ezért nem bírtam ki, odamentem és megdícsértem, hogy milyen szépen áll.
2013. jún. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
légy természetes:)
2013. jún. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak lazán.
2013. jún. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!