Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác. Pénteken volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác. Pénteken volt az avatóm és aztán after partyn együtt voltunk meg minden kétszer is megcsókolt, de aztán azt mondta nem akar tőlem semmit. Mit csináljak most?

Figyelt kérdés
Tök jó volt kétszer is megcsókolt meg minden. és amikor ma meg rákérdeztem emlékszik e arra hogy megcsókolt, azt válaszolta hogy igen jó is volt de ő nem szeretne semmit tőlem. Meg hogy aranyos vagyok meg beszélgethetünk de ő nem akar semmit tőlem. én viszont totál belezúgtam és nem tudom mit csináljak. Nagyon kéne a segítség. Mit tegyek? 15/L

2012. okt. 28. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
ha nem akar semmit akkor hagyd.. bele meg nem zúgtál :) hidd el.. nem ennyiről szól a szerelem.. csak még fiatal vagyok. találsz majd olyat pasit aki ha megcsókol nem csak szórakozásnak tekinti hanem azt mondja mindig csak ezt a szájat akarja csókolni.. ezzel a bunkóval meg ne foglalkozz
2012. okt. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
bocsi elírtam fiatal vagy :)
2012. okt. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 lownoise ***** válasza:
Felejtsd el. Legalabb nem lefektetett es utana mondta ugyanezt.Hidd el talalsz olyat aki akar teged es te is ot .
2012. okt. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de nem értem mert már máskor is szemezett velem meg minden meg azt mondta jó volt a csók... szóval nem értem.. azért köszi :)
2012. okt. 28. 22:14
 5/8 anonim ***** válasza:
felejtsd el. Csaj csajozik, nem akar barátnőt.
2012. okt. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csókolózz velem és el fog múlni! :D
2012. okt. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
na kösz-.-" xDDD
2012. okt. 30. 16:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Neked semmi sem jó? :D
2012. nov. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!