Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Törték már össze a szíved?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Törték már össze a szíved?

Figyelt kérdés
2009. okt. 11. 01:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

A fiú, akibe hosszú évekig szerelmes voltam, elhitette velem, hogy lehet köztünk valami.

Először csak levelezni kezdtünk. Majd egy pár hét után az egyik levélbe írta, hogy szeretne randizni velem. Megbeszéltük a helyet s az időpontot is. A randi napján ott vártam rá vagy két óráig, de nem jött el. De még itt is reménykedtem, hogy biztos közbejött neki valami. Mikor hazaértem, egy levél fogadott tőle. A levélben leírta, hogy látta, hogy ott várok rá s ezen egy jót nevetett és csodálkozik azon, hogy hogyan lehet valaki ilyen naiv, mint én, mert köztünk nem lehet semmi soha.

2009. okt. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Az utolsó nagyon szomorú eset. :(
2009. okt. 11. 14:45
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

08:55-ös vagyok

1. Megismerkedtem egy sráccal, ő kezdeményezett, innentől kezdve egész jóban voltunk, pár hónapig ez volt, persze ez idő alatt én totál belezúgtam. Sajnos ezzel ő is tisztában volt és mint mondtam pár hónapos ismertség után közölte, hogy 2 éve van barátnője, de a kedvemért otthagyja, ha bevallom neki, hogy szeretem. Megtettem. A válsz erre az volt, hogy: "csak hülyéskedtem!" "tudod hány ilyen lány van még mint te aki belém van zúgva??" utánna bemutatott a barátnőjének...akiről egész idáig azt sem tudtam, hogy létezik. Mindez idő alatt együtt röhögtek rajtam.


2. Szerelmes lettem egy nálam 12 évvel idősebb fiúba/férfibe, de akkor azt mondtam, hogy neeem!! hiszen idősebb sokkal. Végül elkezdett érdeklődni utánam, hitegetett, reményt keltett bennem, aztán szó nélkül lelépett...

19/L

2009. okt. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Ez is nagyon szomorú. :(
2009. okt. 12. 20:05
 15/20 anonim ***** válasza:

17:53-as vagyok, megint

kérdező! Neked volt/van ez irányú tapasztalatod?

2009. okt. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Hát, nekem annyi tapasztalatom van, hogy nem kellek egy lánynak sem...
2009. okt. 17. 08:31
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

bas*zki milyen fas*zkalap pasik vannak, és még engem bunkóznak a csajok ennél jóval lightosabb dolgokért

Pffff ez totál szánalmas

2009. okt. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már 3 éve zúzzák folyamatosan :) :( Osztálytárs, nem akar osztálytárssal kavarni, én se vele, de valahogy mégis mindig egymásra találunk. Persze sulin kívül. Suliban pedig egymáshoz se szólunk, kínos csend és közöny. Nincs ennél rosszabb szerintem. Még az se volt ennyire rossz, mikor megcsaltak vagy kidobtak...
2009. okt. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem épp most törik össze.....bele vagyok zúgva egy srácba, aki nem akar barátnőt bár valószínüleg teteszem neki, és ő se tudja h mit érez....bonyolult de valószínű nem lesz jó vége........
2009. okt. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Igen először 18 évesen, aztán most 23 évesen egy 15 éves lány törte ripigyára aki szintén elhitette, hogy érdeklem aztán a haverom lelépet és lekoptatott.
2018. júl. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!