Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez? Mit érzek a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez? Mit érzek a legjobb barátnőm iránt?

Figyelt kérdés
Nagyon ritkán látom, gyerekkorunk óta legjobb barátnők vagyunk. Folyton hiányzik, örülök mikor felhív, alig várom, hogy lássam, mert jó érzéssel tölt el. Felnézek rá, tisztelem, és úgy érzem, valami nagyon mély kapcsolat van köztünk. Jövőre talán egy albérletben lakhatunk, ha bekerülünk a főiskolára. Már alig várom, mert akkor többet találkozhatunk es többet beszélhetek vele. Nekem egy barátnőm se hiányzott még ennyire sose, csak ő. Miért van ez?
2013. jún. 16. 11:14
 1/8 Pityupocse ***** válasza:

Talán az első sor miatt???


Gyerekkorban rengeteg jó és rossz érzés képes megragadni, ami egész életen át megmarad. Az emlékek lehet elhalványulnak, de az érzések, hogy kivel mennyire jól érezted magad megmarad.


Egy új barát le tudja váltani a régit, de a gyerek kori barát/nő mindig különleges kapcsolat marad. Mert akkor egy más személyiség voltál.


Nem tudom miért furcsállod, ez inkább jó dolog.

2013. jún. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
"a zene az jóú"
2013. jún. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha fiúról írod egyértelmű lenne. De lehet hogy így is. Bi...?
2013. jún. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lány vagyok és barátom is van. Nem tudom elképzelni, hogy megcsókoljam, vagy ilyesmi, de mikor megölel, az nagyon jól esik.
2013. jún. 16. 11:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor lehet csak a kiváncsiság hajt, még magadnak sem valottad be.
2013. jún. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem, vele kapcsolatban biztosan nem. Van biszex barátnőm, de nekem nem tetszenek a lányok. Ez valami egészen más.
2013. jún. 16. 11:46
 7/8 anonim válasza:
Szerintem lezbi vagy
2013. júl. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem meg nem.
2013. júl. 4. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!