Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Haverommal lehet valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haverommal lehet valamit kezdeni, vagy felejtős?

Figyelt kérdés

Mióta van barátnőm, azóta haverom folyamatosan depresszios... ( jó ez lehet nem a legjobb szó erre.. )

Eleinte mikor együtt látott barátnőmmel akkor csak húzta a száját.. amikor csókolózni látott minket akkor, hogyismondjam, elmenekült :/ ( 19éves embertől normális ez? mert szerintem nem .. )

Az utóbbi 1 hónapban már beszélni is b*szik velem...

Barátnőmmel nem fogok szakítani miatta, esetleg valami más megoldás lehet szerintetek ?


( Neki még nem volt barátnője, össze akart jönni barátnőmmel, de visszautasította.. )


2009. okt. 11. 12:47
 1/9 A kérdező kommentje:
Na paff.. sikerült rossz helyre beküldenem a kérdést.. :/
2009. okt. 11. 12:49
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem féltékeny amiért neked van barátnőd, neki meg nincs...szerintem valahogy beszélned kéne vele...
2009. okt. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Beszélni próbáltam vele, nem is egyszer, de mindig ugyan azt a választ kaptam vissza, hogy neki nem a kapcsolatommal van a baja :/
2009. okt. 11. 13:28
 4/9 anonim válasza:
Nem ismerem a kapcsolatodat a haveroddal, de nem lehet, hogy kicsit félreismerted és talán nem is a lányokat szereti??? Talán többet érez irántad, és ezért féltékeny...
2009. okt. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha össze akart jönni a barátnőddel, akkor megvan a válasz, hogy miért ilyen. Még nem tudta elfelejteni a csajt.
2009. okt. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

13:36: Nem hiszem, mert már többször próbálkozott lányokkal, de eddig egyszer sem jött neki össze... bár nem igazán rajong a meztelen női test látványáért :/


13:43:

előző barátnőjelöltje elég jó barátom volt... akkor az miatt is fújt rám. Amikor attól a lánytól kaptam egy puszit, és látta, akkor hazáig azt hallgathattam tőle, " na smaci megvolt ?"..

Utána a mostani barátnőmmel próbálkozott ( akkor még nem voltunk együtt ), de dobta a lány mert, miután találkoztak pár óra múlva már nagyon nyomult..

2009. okt. 11. 13:57
 7/9 anonim ***** válasza:

"nem igazán rajong a meztelen női test látványáért"? Ez milyen már? Ha van valami, amiért ösztönösen kéne rajongania, akkor a meztelen női test az :) Lehet, hogy kőhomár, csak elnyomja, nem is tudatosítja magában. Ugyanezért akarja lecsapni a nőket a kezedről: tudat alatt te kellenél neki, ezért nem akarja, hogy mással jöjj össze, de közben meg akar felelni a "normáknak" is... így két legyet ütne egy csapásra. Persze ez csak ilyen konyhapszichológia, de lehet benne valami...


A másik lehetőség, hogy mélyen irigykedik rád, amiért sikeresebb vagy a nőknél, és fél is, hogy elveszít, mint barátot.


Tapasztalataim szerint FUBAR (geb*sz) a helyzet, és nemigen tudsz segíteni a haverodon - esetleg ráveheted, hogy menjen pszichológushoz, mert ekkora katyvaszhoz szakember kell.

2009. okt. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem az a meggyőződésem, hogy a haverod, ha nem meleg is teljesen de 100 % hogy biszex. És a másik dolog, hogy szerintem szeret téged, és amig nem volt barátod, addig arrol álmodozott, hogy mien lenne veled, és most hogy változott a helyzet és neked barátnőd lett az álmai, vágyai kezdenek szertefoszlani, és ez az ami fáj neki.. Sajnos rengeteg ilyen eset van.....
2009. okt. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kolosszus22 ***** válasza:
Pff.. van itt pár hülye válasz, szerintem egyáltalán nem homár a haverod. A dolog szerintem egyértelmű: Azzal a csajjal jöttél össze aki nagyon tetszett neki, de visszautasította és most veled meg összejött. Érthető, hogy nem szívesen nézi ahogy faljátok egymást, hasonló szituációban szerintem én is így tennék.
2009. okt. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!