Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kell érteni az itt annyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell érteni az itt annyit emlegetett "férfiasság" alatt?

Figyelt kérdés
Itt a gyakori-n rengetegszer előkerül a férfiasság kérdése. Engem az érdekelne, hogy pontosan mit értenek alatta az ezt szajkózók?

2013. jún. 16. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Aki,erősebb,bátrabb,határozottabb és mindezt a gyengébbek javára fordítja,jól ért a nők nyelvén és jó példa a gyereknek.
2013. jún. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elég tág fogalom valaki külső adottságokra érti..magas..erős..férfias..pedig inkább a belsőtől férfi a férfi, mert láttam én már nagydarab/izmos "férfit" összeomolni és sírni mint egy fürdőskurv@..ezenkivül ha nincs rendben az értékrendje pl a csaj tartja el...nem törődik a gyerekével..megcsalja az asszonyt..a gyengébbek kifigurázásával..erőfitogtatással akar valakinek tűnni..akkor egy hulladék az ember és nem FÉRFI!

Szóval hozzáállás kérdése az élet dolgaihoz...kiáll magáért és nem rinyál hogy mások jobbak tőle..tartja magát annyira mint mások..a kritikákat meg lesz@rja!

2013. jún. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Értem. Ez egy elég korrekt magyarázat.

És az a nagydarab, izmos fickó mitől omlott össze, nem tudod?

2013. jún. 16. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!