Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, számotokra is önbizalomn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, számotokra is önbizalomnövelő lenne, ha egy lány azt mondaná, hogy mellettetek végre igazán nőnek érezte magát?

Figyelt kérdés
Csak egy szimpla baráti találkozó volt egy lánnyal, beülős-beszélgetős akármi, kis lelkifröccsel, részemről némi bókolással, ölelgetéssel. Nem kell rosszra gondolni, poénból átöleltem a lány vállát párszor, de nem fogdostam, vagy ilyesmi. És a végén azt mondta, mellettem igazán nőnek érezte magát. Még ha "csak" baráti jellegű találkozó volt is, akkor is jó érzés volt ilyet hallani, és ez elég sokat dobott az önbizalmamon. Ti is így éreznétek hasonló helyzetben? Mondtak már nektek ilyesmit, vagy éreztették veletek ezt?

2012. dec. 15. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen az lenne
2012. dec. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 legly ***** válasza:

egyértelmű hogy önbizalom növelő!


Üdvözlettel

Legly

2012. dec. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Betúrbózna, de igazából nem változna semmi. Mert így is elismertek, nyitottak felém már lányok, szimpatizálnak, de mégsem tudok mit tenni velük, nem tudok nőzni, nem értek hozzá egyáltalán ,ráadásul semmi beszélnivalóm nincs egyikkel sem, igazából csak a farkamat szeretném meghúzni rajtuk. Ez így meg nem megy. Ahhoz meg nincs kedvem,hogy a puha fórumon az udvarlási agymenéssel rostokoljak. TEhát bukósisak vagyok.
2012. dec. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igen de barátok vagytok úgyhogy vigyázz mert ha vele képzeled a jövőd de csak barátkozni akar nagyon megszívod az önbizalmad más lányokhoz használd
2012. dec. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem vele képzelem el a jövőmet, bár azt se mondom, hogy nem tetszik. Valószínűleg ő se akar sokkal többet, de úgy vettem észre, hogy nem vagyok teljesen közömbös a számára, és elég jól reagált arra, hogy megfogtam a kezét, meg hogy megsimogattam a hátát, vagy átöleltem a vállát. De ez szerintem nagyjából ennyi is volt. :)
2012. dec. 15. 21:16
 6/6 Hole Hunter ***** válasza:

Minél több ilyen elismerést kapsz, annál inkább tudni fogod, mire is van szüksége egy nőnek...az pedig nagy előny! Pláne egy majdani hosszabb kapcsolatban. Csak így tovább!


pm.: jó tudni, h a fiatalságban is van, aki hajlandó pasinak lenni!

2012. dec. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!