Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után egyből összejött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után egyből összejött valakivel, szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Csak azért írom ki ezt a kérdést, mert magamban rendet szeretnék tenni, szükségem van pár független véleményre. A helyzet a következő: kb féléve voltunk együtt mikor szétmentünk egy veszekedés után, de nem mondtuk ki végleg, hogy vége, csak h lehet vége kéne, hogy legyen, erre nem beszéltünk kb 3 napot, mikor újra elkezdtünk, de flegma volt velem, éreztem, hogy valami történt, mire bevallotta, hogy smárolt az egyik barátommal, amit arra fogott, hogy ittas volt és, hogy azt hitte nem voltunk együtt, illetve, hogy nem történt volna meg ha minden rendben lett volna. Na most szerintetek ez normális? Lehet ilyenre fogni valamit? Voltam olyan hülye hogy pár hét huzavona után megbocsátottam neki (természetesen a "barátot" ejtettem), mert nagyon sírt utánam, hogy neki csak én kellek, erre eltelt 2 hónap és facebook-n írja h ez már nem az igazi, legyen vége,(ez előtt 2 nappal még lefeküdt velem és azt mondta szeret) és ne írjak többet... természetesen nem akart élőben találkozni, hogy elmondja a szemembe, erre sem tartott méltónak..egyből tudtam, hogy van valakije, amit eleinte tagadott, de később bevallotta... na most ezek után az háborít fel, hogy az ő barátnői meg családja van teljes mértékben ellenem, és őt tartják a szentnek, nekem azt mondta végig a kapcsolat alatt, hogy senkit nem szeretett még így, nem tudom, hogy az új srác felé milyen érzelmei lehetnek... nem jönnék megint össze vele soha, de jó lenne, ha megélném, hogy sírjon utánam.….valaki volt már hasonló cipőben? 22/F

2013. ápr. 15. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt az a srác annyira nem lehet a barátod. Másrészt fél év az löfütty, harmadrészt nyilván tényleg nem akar már tőled semmit.
2013. ápr. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nöjj fel, bakker, ilyenek a nők. Nem jött be, hát nem jött be, majd lesz másik. A múlt egyengetésére tök felesleges időt pazarolni, foglalkozz inkább a jövőddel. :)
2013. ápr. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló cipőben nem voltam, de a csaj kérése világos. Hagyd a francba. Neten szakít, úgy, hogy előtte meg hazudozott, ha ezek után sírsz utána, akkor az a te bajod.
2013. ápr. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Voltam. Szar érzés, de felesleges itt bármilyen erkölcsi győzelmet elérned. Semmit sem tesz nem megtörténté, illetve senkit nem érdekel. A csaj már rég túl van rajtad.


Amit ajánlok, hogy amilyen gyorsan csak tudsz csajozz be. Az új nő egy perc alatt feledteti a bánatodat. Viszont idővel gondold át az előző kapcsolatodat, és tanulj belőle, és ne kövesd el máskor is ugyanazokat a hibákat.


Ráadásul, ha tényleg valahogy "bosszantani" szeretnéd a csajt, akkor is minél előbb nőzz be. Az esik ugyanis a legrosszabbul mindenkinek - ami éppen neked is fáj -, ha már leszarják őket.

2013. ápr. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem,nem normális dolog,de a csaj viselkedése is éppen azt tükrözi,hogy mennyire felszínes,jellemtelen,és hogy nyilván Te voltál az a fél,aki jobban és igazán szerette a másikat.Az ilyen emberre mindenesetre kár időt pazarolni,olyan gyorsan el kell felejteni,mint ahogyan ő túllépett Rajtad.
2013. ápr. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amit írtál (22F) korotokból ítélve a volt barátnőd is hasonlóan fiatal lehet. Ebben a korban és ennyi idejű együttjárás után ez normális.

Ettől sokkal szarabb helyzetek is vannak, pl én még most sem tudom a valódi okát ,hogy 7év után miért hagyott el. Persze volt kifogás ezer, de ahogy elment(könnyed volt és fölszabadult) az nem arra utal ,hogy én sértettem volna meg, hanem hogy másik pasi van a háttérben.

2013. ápr. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket! Igen, 7 év után nagyon nehéz túllépni valakin, hacsaknem van valaki aki megkönnyíti..
2013. ápr. 17. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!