Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csaltátok már meg a párotokat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaltátok már meg a párotokat? Ha igen miért?

Figyelt kérdés
2013. jún. 17. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
nem 23, l
2013. jún. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

igen a jobb kezemet a bal kezemmel :D


üdv 1: [link]

2013. jún. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az egyik exemet igen,egy csók volt. Azóta senkit,és a jelenlegi páromat biztosan nem fogom soha,teljesen kiegészítjük egymást,okom se lenne rá,és nem tudnék neki ekkora fájdalmat okozni. 24/N
2013. jún. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én a jelenlegit megcsaltam. Ő elutazott 4 napra én meg berúgtam és eszembe jutott az exem. Azt tudni kell, hogy vele kb 2 hónapja szakítottam és a jelenlegit rá 2-3 hétre ismertem meg, szóval nem telt el sok idő a két kapcsolat között. Részegen elkezdtem nosztalgiázni, aztán az lett belőle, hogy felhívtam és áthívtam magamhoz. Másnap iszonyú bűntudattal ébredtem az ex mellett és józanul világos volt, hogy én nem akarok tőle már semmit. Nem fogom bevallani a páromnak, mert csak feleslegesen megbántanám, helyette szakítani fogok vele a héten. Nem fontos tudnia a valódi okot, tudjuk milyenek a nők még a végén összetörne az önbizalma stb. Egyátalán nem vagyok büszke arra amit tettem, hülyeség volt és az is lett a vége, hogy nem tudnék a jelenlegi csajjal együtt maradni (pedig lehet jó kapcsolat lett volna)


22/F

2013. jún. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A jelenlegit nem. Viszont az egyik exemet igen. Miért? Azért mert folyamatosan csalt egy nála idősebb csúnya elvált 2 gyerekes nővel, és csak ezzel a "megcsalással" értem el, hogy tűnjön el az életemből.
2013. jún. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4 miért nem akarod neki elmondani? lehet szeret annyira, hogy együttmaradna veled és megbocsájtana
2013. jún. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Azért nem szeretném neki elmondani, mert ismerem már annyira, hogy tudom, összetörném a lelkét. Vele maradni meg nem is akarok ezek után, világos, hogy nem zártam le rendesen az előző kapcsolatom és az új lány csak "pótléknak" kellett. Megérdemli ő is, hogy találjon egy hozzá illő normális pasit és rontanám az esélyeit ebben elég durván ha elmondanám neki, mennyire megaláztam. Egyszerűen csak nem akarok felesleges fájdalmat okozni neki, hiszen nem érnék el vele semmit. Lehet, hogy ő megbocsátana nekem, de én biztosan nem fogom most magamnak egy jó ideig, így csak a szakítás az opció.
2013. jún. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 SevN ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Igen, és röviden azért, mert szeretek pengeélen táncolni, a határaimat feszegetni, a tűzzel játszani!


Üdv,

SevN

2013. jún. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!