Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kit zavar az, ha egy lány nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit zavar az, ha egy lány nem használ parfümöt?

Figyelt kérdés

Egyszerűen csak nem telik normálisabb fajtára, illetve így is jól érzem magam...


18/L



2013. jún. 17. 14:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
46%

engem nem, sőt. sokkal jobb egy lány saját illatát érezni, mint valami béna parfümét.

21/F

2013. jún. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Molnár Ádám01 válasza:
Szia! Nem gáz, ahány ember, annyi ember. Aki ezt nem viseli el az ba...ltázza meg. Más részről nagyon a szívemre venném ha csak azért mert nem tudsz 20ezerért parfümöt venni Neked nem lenne jó. Ezt lehet tudok segíteni megoldani, írj nyugodtan privátban. Szia! Á.
2013. jún. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy zavarna ne azért szeretem a parfümös lányok illatát.
2013. jún. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
mér van olyan lány aki azért használ parfümöt mert amugy büdös? ez undorító... persze ha cigizik akkor megértem. amugy rengeteg csaj aki cigizik, és kávézik is, annak pont olyan a lehellete mintha szabályosan belfostak volna szájába!. saját tapasztalat:):):):):):(:(:(:(:(:
2013. jún. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Bizony szerintem is az ápolt, tisztán tartott női test illattól nincs jobb, finomabb. Természetes test illat. Az nagyon vonzó tud lenni.
2013. okt. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!