Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem áll fel eléggé, mi lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem áll fel eléggé, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
lehet hogy hülyén hangzik eddig nagyon sok csajom volt SEXRE most szerelmes lettem több hónapja járunk és szeretkezni akartunk de nem ált fel annyira és olyan keményre hogy betudjam rakni. ez mitől lehet ? és megoldás? :S vagy lehet hogy valami bajom van? válaszokat előre is köszi

2013. jún. 17. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Legalább ne írd már nagy betűkkel ha le sem tudod írni rendesen ember.
2013. jún. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem az idióta trollkodásodra vagyok kiváncsi öreg
2013. jún. 17. 23:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Potencianövelő a megoldás, vagy orvos ad vmi gyógyszert rá, legalábbis megnézi.
2013. jún. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez kivételesen nem trollkodás volt öcsi.


Amúgy gondolom első alkalom volt, és rástresszeltél. Próbálj nyugodt maradni.

2013. jún. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem első alkalom,vagyis ezzel a lánnyal igen, kicsit izgultam mert ő vele más de annyira nem és nem tudom mi a gond mert ilyen még sosem fordult elő.. nem hiszem hogy szükséges a potencia növelő vagy orvos mert amikor csak hülyéskedünk vagy egy-két simi akkor áll nagyon is. csak mikor oda kerül a sor h bekéne rakni akkor félkész állapotba van és marad :S
2013. jún. 17. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!