Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet velem a probléma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem a probléma?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok, akinek eddig nincsen sok tapasztalata a kapcsolatok terén. Nem tudom, hogy miért nem nagyon jönnek nekem össze az ilyen dolgok, pedig intelligens vagyok, jól beszélem a nyelveket, hozzátudok szólni bármihez sokszor több mint átlagos szinten. Rossztulajdonságaim viszont, hogy sokszor idegeskedem, félek ilyen lányos ügyekkel kapcsolatban, nem mindig merek beszélgetni ilyesmikről olyanokkal akik "úgy" állnak közel hozzám, meg néha féltékeny is tudok lenni. Ezek mostanában egyre kevesbbszer fordulnak elő, de azért még egyszer-kétszer előfordul. A külsőmmel lenne a baj, vagy az öltözetemmel? Itt egy kép, próbáljatok meg tényleg értelmes, és ne rosszindulatatú válaszokat adni ( A kép tavaly augusztusban készült)

[link]



#fiú #probléma #válaszokat lányok
2013. jún. 13. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Jaj, szerintem semmi gond nincs veled, ha rátalálsz éveken belül az igazira, esküszöm irigyelni fogom.
2013. jún. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Értelmesnek tűnsz, és aranyos vagy. Viszont fiatal vagy még, idővel majd lesz barátnőd, ne siettesd. :)
2013. jún. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kisfiúnak nézel ki ezen a képen, nem csoda...

Tudom tudom, a mai világban 12 évesen pasizni-csajozni kell, de egyénként szerintem ez elég butaság.... Ha nem megy, nem kell erőltetni, aztán majd jön magától, ha kicsit érettebb leszel és nem fogsz félni. Addig tanulgass, barátkozz...

Lehet nincs semmi baj veled, csak eddig még nem jött össze. Ami nem is baj.

2013. jún. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintem sem baj, és köszönöm a válaszokat, igazad van abban hogy még fiatal vagyok. Addig megpróbálom fejlesztgetni magam, sose jöhet rosszul.
2013. jún. 13. 13:48
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Látod, ez a jó hozzáállás! :)
2013. jún. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Pár év múlva nagyon jóképű srác leszel, plusz értelmesnek tűnsz azok alapján amit elmondtál magadról és a válaszaid is erről árulkodnak.

Ha néhány évvel fiatalabb lennék, lestoppolnálak :D

2013. jún. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam volna, hogy csak én túlozom ennyire el a problémát. Köszönöm :D
2013. jún. 13. 13:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Kinézetre nincs semmi baj, aranyos vagy, ha idősebb leszel jól fogsz kinézni. Inkább a koroddal van baj. 15 évesen ne számíts komoly barátnőre. Ritka dolog a normális lány. Meg szerintem várj még a csajozással pár évet, most inkább még tanulj, lógj a barátokkal és jön majd az magától is, nem kell izgulni.
2013. jún. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!