Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok lány szórakozik így a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lány szórakozik így a fiúkkal?

Figyelt kérdés

Nem rég hívtam randira egy lányt aki elég sokat írt nekem meg nagyon úgy tűnt, hogy érdeklem de tényleg rendesen, nem barátilag. Igent mondott a randira aztán másnap lemondta. És azóta le se sz*r. Nem tudom ezt mire vélni. Azt írta neki ez nem menne. De ha vitatkoznék tudom hogy nem kapnék válaszokat a megválaszolatlan kérdéseimre csak még több kérdést. Nem adna normális okot...

Miért csinálja ezt?


2013. jún. 18. 18:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Félreértetted. Csak barátilag írt neked.
2013. jún. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Csak.
2013. jún. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Passz.Ez van .nem minden csaj ilyen.

Majd lesz normális is

2013. jún. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen csak szórakozott, van ilyen...23/L
2013. jún. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem csak barátilag, ezt lehetett érezni, meg nem is voltunk hú de jó barátok, lehetett érezni, hogy engem csak úgy érdekel hogy összejöjjünk, és ő belement, aztán lemondja
2013. jún. 18. 18:31
 6/12 anonim ***** válasza:
Sokszor csinálják ezt, anno az első rendőrségi ügyem pont egy ilyen lemondott randi miatt volt, picit kiakadtam rajta, nem kell felvenni meg beleélni magad és annyi, én is sok lányt használtam ki ez után, kicsit megviselt a dolog...
2013. jún. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha rendőrségi ügyed volt belőle, akkor szerintem lehetett oka, hogy a lány nem akart veled találkozni....
2013. jún. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, ez elég gyakori.
2013. jún. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos sokszor előfordul. Értelmét nem tudom, erről őket kéne megkérdezni.
2013. jún. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Oh,ismerős..én is ilyesmire készülök.Az a helyzet,hogy hiába kedvel nem jössz be neki,nem talál vonzónak,és ha még elméleti síkon el is tudná magát képzelni veled,gyakorlatban már nem menne,kémia hiányában.És gondolkodott rajta,minél közelebb jött a tali időpontja ráparázott,és nem akar találkozni mégsem,mert tudja mi lenne a vége/gondolom volt nem egy szexuális célzás/stb

Én is csaj vagyok,írj nekem egy üzit,hogy hogyan is lehetne ezt rendesen csinálni...én sem akarok a srác lelkébe gázolni,de hát az igazság meg az hogy baromira nem az esetem.Csak belsőre,de ez kevés,ha mondjuk szexkapcsolat lenne.

2013. jún. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!