Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még hasonló vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még hasonló vagy ismertek még hasonló embereket mint én?

Figyelt kérdés

Ha valaki jártas ebben a témában vagy tudja mi a gond velem akkor írja le.


Röviden rólam, hogy 17 éves (fiú) gimnazista vagyok és szeretném megtudni, hogy miért nem tartok kapcsolatot gyakorlatilag senkivel. Külsőmmel abszolút nincs gond (ezt csak azért írom le, nehogy valaki ilyesmi defektre gondoljon), jó tanulónak számítok de valahol 13-4 (serdülőkor környékén) éves koromtól eltávolodtam az ismerősöktől, szinte csak a családtagokkal tartom a kapcsolatot. Suliban, meg ahol emberekkel találkozok viszonylag jól érzem magam, de még se megyek el szinte sose senkivel, sehova. Lassan egyetem közelében leszek, változhat akkor a helyzet ilyen "szociális" téren? Vannak még hasonlók mint én?


2013. jún. 18. 20:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Azért írtam ebbe a kategóriába, mert viszonylag aktívnak láttam.
2013. jún. 18. 20:27
 2/5 anonim ***** válasza:
ha TE akarod, megtörténik. MINDEN akaraterő és elszántság kérdése, kedves kérdező.
2013. jún. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de tulajdonképpen mit kéne akarnom?
2013. jún. 18. 20:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem csak te vagy így.nem egyedi a problémád
2013. jún. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
hogyne változhatna meg.. csak kicsi szedd össze magad és menj el mondjuk focizni vagy sportolni.. esetleg olyan dolgokat csinálni ami társasági és amit szeretsz is csinálni.. egyik barátom is ilyen volt.. elvolt mindenkivel a környezetében de sose ment sehová.. egyszer az orvos ajánlotta neki h csináljon vmi sportot ő meg elkezdett focizni :D ott lettek barátai majd lassan bulizni is járt :D megismerkedett még egy lánnyal is azóta együtt vannak.. :D probáld meg :)
2013. aug. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!